Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль Contemporary music days in Vinnytsia-2018 в Виннице - 1

Contemporary music days in Vinnytsia-2018, 17/1 Проект «MARIOLOGIA»

Винница, 17 марта 2018 г, 18:00
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Фестиваль CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 Проект «MARIOLOGIA» 17 березня, субота, 18.00, Вінницька обласна філармонія Проект «MARIOLOGIA» вразить як поціновувачів чистої класичної музики, так і шанувальників сучасних напрямків! √ Перша в Україні сучасна музична інтерпретація давніх літургічних григоріанських піснеспівів! √ Поєднання 12 «ангельських голосів» з екзотичними музичними інструментами – від ножиць, скляних куль і тибетських співочих чаш до гобою, вібрафону, литавр, англійського ріжка та арфи! √ Креативний відеоарт - тонка гра світла й тіні у виконанні відеохудожниці Аліни Федотової та Дмитра Костюминського! Під час концерту буде все, аби глядачі досягли жаданого катарсису! Виконавці: вокальний ансамбль сучасної музики ALTER RATIO (Київ).Відеоарт – Дмитро Костюминський, Аліна Федотова.Автор проекту, художній керівник та диригент ансамблю – Ольга Приходько. Проект «MARIOLOGIA» ламає стереотипи та відкриває нову сторінку сучасної академічної вокальної ансамблевої та хорової музики! Сакральні тексти, фантастичне виконання, сміливі композиторські експерименти, вражаючий відеоарт та відкриття глибинного змісту сучасної академічної музики - ласкаво просимо у незвідані світи звуків! «MARIOLOGIA» - це спільний проект знаменитого вокального ансамблю ALTER RATIO і чотирьох сучасних українських композиторів, що здобули славу та визнання у Європі. Максим Шалигін (Україна/Нідерланди), Святослав Луньов (Україна), Максим Коломієць (Україна/Німеччина) і Олексій Ретинський (Україна/Австрія) європейській публіці відомі, у першу чергу, як композитори інструментальної, електронної і кіномузики. Для проекту «MARIOLOGIA» вони створили сучасні оригінальні музичні композиції на тексти традиційних літургічних григоріанських піснеспівів («B.V.M. Antifone»). Робота над проектом тривала більше року. Композитори ставили перед собою завдання «озвучити» тексти в дусі сучасності. Як результат, «MARIOLOGIA» стала вражаючою антологією музичних образів Діви Марії, зітканих з ниток людських голосів, вібрацій дзвонів, вологих звуків вібрафону, грому литавр, меланхолії гобоя, вишуканості арфи… На концерті у рамках фестивалю CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 доповненням музики стане красивий відеоарт: сцена буде оформлювалися проекціями та підсвічуватися кольорами, які семантично відповідають настрою музики. Не пропустіть 17 березня о 18.00 неповторну за формою і змістом мистецьку подію — презентацію проекту «MARIOLOGIA» у Вінниці! У рамках фестивалю CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 буде відкрита нова сторінка академічної музики сьогодення!

Заказать и купить билеты на Contemporary music days in Vinnytsia-2018, 17/1 Проект «MARIOLOGIA» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Фестиваль Contemporary music days in Vinnytsia-2018 в Виннице состоится 17 марта 2018 г, 18:00, Винницкая областная филармония.

Фестиваль CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018

Проект «MARIOLOGIA»

17 березня, субота, 18.00, Вінницька обласна філармонія

Проект «MARIOLOGIA» вразить як поціновувачів чистої класичної музики, так і шанувальників сучасних напрямків!

√ Перша в Україні сучасна музична інтерпретація давніх літургічних григоріанських піснеспівів!

√ Поєднання 12 «ангельських голосів» з екзотичними музичними інструментами – від ножиць, скляних куль і тибетських співочих чаш до гобою, вібрафону, литавр, англійського ріжка та арфи!

√ Креативний відеоарт - тонка гра світла й тіні у виконанні відеохудожниці Аліни Федотової та Дмитра Костюминського!

Під час концерту буде все, аби глядачі досягли жаданого катарсису!

Виконавці:

вокальний ансамбль сучасної музики ALTER RATIO (Київ).
Відеоарт – Дмитро Костюминський, Аліна Федотова.
Автор проекту, художній керівник та диригент ансамблю – Ольга Приходько.

Проект «MARIOLOGIA» ламає стереотипи та відкриває нову сторінку сучасної академічної вокальної ансамблевої та хорової музики!

Сакральні тексти, фантастичне виконання, сміливі композиторські експерименти, вражаючий відеоарт та відкриття глибинного змісту сучасної академічної музики - ласкаво просимо у незвідані світи звуків!

«MARIOLOGIA» - це спільний проект знаменитого вокального ансамблю ALTER RATIO і чотирьох сучасних українських композиторів, що здобули славу та визнання у Європі.

Максим Шалигін (Україна/Нідерланди), Святослав Луньов (Україна), Максим Коломієць (Україна/Німеччина) і Олексій Ретинський (Україна/Австрія) європейській публіці відомі, у першу чергу, як композитори інструментальної, електронної і кіномузики.

Для проекту «MARIOLOGIA» вони створили сучасні оригінальні музичні композиції на тексти традиційних літургічних григоріанських піснеспівів («B.V.M. Antifone»).

Робота над проектом тривала більше року. Композитори ставили перед собою завдання «озвучити» тексти в дусі сучасності.

Як результат, «MARIOLOGIA» стала вражаючою антологією музичних образів Діви Марії, зітканих з ниток людських голосів, вібрацій дзвонів, вологих звуків вібрафону, грому литавр, меланхолії гобоя, вишуканості арфи…

На концерті у рамках фестивалю CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 доповненням музики стане красивий відеоарт: сцена буде оформлювалися проекціями та підсвічуватися кольорами, які семантично відповідають настрою музики.

Не пропустіть 17 березня о 18.00 неповторну за формою і змістом мистецьку подію — презентацію проекту «MARIOLOGIA» у Вінниці!

У рамках фестивалю CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 буде відкрита нова сторінка академічної музики сьогодення!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber