Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль Contemporary music days in Vinnytsia-2018 в Виннице - 1

Contemporary music days in Vinnytsia-2018, 17/2 Авторське шоу «НИТИ ШОРЕНКОВА»

Винница, 17 марта 2018 г, 20:00
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Фестиваль CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 Авторське шоу «НИТИ ШОРЕНКОВА» 17 березня, субота, 20.00, Вінницька обласна філармонія Концерт, який змінить ваше уявлення про музику, подарувавши незабутні враження і захват від унікальної гри на нитках! FILAMENT SHOW «НИТИ ШОРЕНКОВА» — це видатний винахід та інновація знаменитого українського композитора, піаніста-віртуоза Максима Шоренкова, що представляє нові музичні Всесвіти! Живий дотик Майстра до ниток народжує чарівну магію звуку, полонячи серця глядачів приголомшливим світломузичним перформансом. На ваших очах виконавська майстерність і композиторський талант будуть поєднані зі спритністю ілюзіоніста! «НИТИ ШОРЕНКОВА» — це запатентований винахід (1998), що представляє нові можливості звуковидобування на музичних інструментах. Концерти Максима Шоренкова з використанням унікальних методів звучать у кращих залах України і на прославлених сценах Європи. Його винахід вже проаналізований у дисертації про синтез художніх засобів у сучасній музиці, як досягнення сучасної української культури. Це той культурний прорив, яким ми можемо пишається як нація, і що можемо пред'явити Європі у області розвитку української музичної культури в контексті світових тенденцій. Кожний виступ Максима Шоренкова – це сплеск нестримної енергії й експресії, палітри почуттів і неповторного звучання кожної ноти! Унікальні «НИТИ ШОРЕНКОВА» служать для яскравого втілення ідеї твору, а складені з них звукокольорошумові комплекси-акорди є тією палітрою фарб, яка акустично й візуально розмикає сталі класичні форми. Талант Максима Шоренкова сьогодні визнаний у всій Європі. Де б не виступав, публіка завжди зустрічає його гучними оваціями і криками браво! Максим Шоренков є лауреатом безлічі всеукраїнських і міжнародних конкурсів та премій, а також незмінним піаністом та композитором популярного шоу «Х-Фактор». Як композитор пише музику до фільмів і мультимедійних проектів, вистав та мюзиклів, які успішно ставляться на найбільших сценах України і закордону. Найкращі авторські твори композитора-імпровізатора та приголомшливий візуально акустичний перформанс «НИТИ ШОРЕНКОВА» вже 17 березня о 20.00 у рамках CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018! Не пропустіть! Цю дивовижну музику ВАРТО БАЧИТИ!

Заказать и купить билеты на Contemporary music days in Vinnytsia-2018, 17/2 Авторське шоу «НИТИ ШОРЕНКОВА» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Фестиваль Contemporary music days in Vinnytsia-2018 в Виннице состоится 17 марта 2018 г, 20:00, Винницкая областная филармония.

Фестиваль CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018

Авторське шоу «НИТИ ШОРЕНКОВА»

17 березня, субота, 20.00, Вінницька обласна філармонія

Концерт, який змінить ваше уявлення про музику, подарувавши незабутні враження і захват від унікальної гри на нитках!

FILAMENT SHOW «НИТИ ШОРЕНКОВА» — це видатний винахід та інновація знаменитого українського композитора, піаніста-віртуоза Максима Шоренкова, що представляє нові музичні Всесвіти!

Живий дотик Майстра до ниток народжує чарівну магію звуку, полонячи серця глядачів приголомшливим світломузичним перформансом.

На ваших очах виконавська майстерність і композиторський талант будуть поєднані зі спритністю ілюзіоніста!

«НИТИ ШОРЕНКОВА» — це запатентований винахід (1998), що представляє нові можливості звуковидобування на музичних інструментах.

Концерти Максима Шоренкова з використанням унікальних методів звучать у кращих залах України і на прославлених сценах Європи.

Його винахід вже проаналізований у дисертації про синтез художніх засобів у сучасній музиці, як досягнення сучасної української культури. Це той культурний прорив, яким ми можемо пишається як нація, і що можемо пред'явити Європі у області розвитку української музичної культури в контексті світових тенденцій.

Кожний виступ Максима Шоренкова – це сплеск нестримної енергії й експресії, палітри почуттів і неповторного звучання кожної ноти!

Унікальні «НИТИ ШОРЕНКОВА» служать для яскравого втілення ідеї твору, а складені з них звукокольорошумові комплекси-акорди є тією палітрою фарб, яка акустично й візуально розмикає сталі класичні форми.

Талант Максима Шоренкова сьогодні визнаний у всій Європі. Де б не виступав, публіка завжди зустрічає його гучними оваціями і криками браво!

Максим Шоренков є лауреатом безлічі всеукраїнських і міжнародних конкурсів та премій, а також незмінним піаністом та композитором популярного шоу «Х-Фактор».

Як композитор пише музику до фільмів і мультимедійних проектів, вистав та мюзиклів, які успішно ставляться на найбільших сценах України і закордону.

Найкращі авторські твори композитора-імпровізатора та приголомшливий візуально акустичний перформанс «НИТИ ШОРЕНКОВА» вже 17 березня о 20.00 у рамках CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018!

Не пропустіть!

Цю дивовижну музику ВАРТО БАЧИТИ!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber