Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль Contemporary music days in Vinnytsia-2018 в Виннице - 1

Contemporary music days in Vinnytsia-2018, 18/1 Проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ»

Винница, 18 марта 2018 г, 18:00
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Фестиваль CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 Проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ» 18 березня, неділя, 18.00, Вінницька обласна філармонія Виконавці: ансамбль нової музики «Рикошет» (Київ), учні театрального відділення Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька». Автор проекту та художній керівник ансамблю «Рикошет» - Сергій Пілютіков. «Почуй світ по-новому!» - слоган, за яким вже 19 років працює ансамбль нової музики «Рикошет». На фестивалі CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 колектив презентує свій ексклюзивний гумористично-авангардний проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ». «Отбеливатель звука», «Мама — купи!», «Спам», «Кофе пати», «Lambor-Джiнi», «Diamante Momento», «Рай для настоящих сурикатов», «Rol-Ex», «Беруши», «Нажаль», «Джайзер», «Карикатура», «Тучки», «Bacchetta per sempre», «… Тончайших пальцев белизна»… Креативні назви творів самі говорять за себе: буде не тільки несподівано, а й весело і неймовірно цікаво! Проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ» - це ексклюзивна подія в музичному житті країни! Вперше, спеціально і на замовлення ансамблю «Рикошет» відомі академічні композитори написали рекламні ролики до продукції відомих вітчизняних і закордонних фірм,однак, в авангардному, академічному розумінні! На додачу - у проекті «ХВИДИНА РЕКЛАМИ» беруть участь не тільки музиканти ансамблю, але й артисти театру, що робить дійство подвійно незабутнім! Зазвичай у нашому житті ми сприймаємо рекламу на телебаченні як спам і миттєво перемикаємо канали. У нашому ж проекті ми покажемо глядачам маленькі і тонкі шедеври сучасного музичного мистецтва! – відзначає автор проекту, художній керівник ансамблю «Рикошет» Сергій Пілютіков. - Ми теж сміємося, ми теж вміємо жартувати!!! Чекаємо всіх і кожного на нашому концерті! Проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ» - це буде БІЛЬШЕ, НІЖ МУЗИКА! І вже 18 березня у цьому переконаються всі глядачі фестивалю CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018!

Заказать и купить билеты на Contemporary music days in Vinnytsia-2018, 18/1 Проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Фестиваль Contemporary music days in Vinnytsia-2018 в Виннице состоится 18 марта 2018 г, 18:00, Винницкая областная филармония.

Фестиваль CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018

Проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ»

18 березня, неділя, 18.00, Вінницька обласна філармонія

Виконавці: ансамбль нової музики «Рикошет» (Київ), учні театрального відділення Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька».

Автор проекту та художній керівник ансамблю «Рикошет» - Сергій Пілютіков.

«Почуй світ по-новому!» - слоган, за яким вже 19 років працює ансамбль нової музики «Рикошет».

На фестивалі CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 колектив презентує свій ексклюзивний гумористично-авангардний проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ».

«Отбеливатель звука», «Мама — купи!», «Спам», «Кофе пати», «Lambor-Джiнi», «Diamante Momento», «Рай для настоящих сурикатов», «Rol-Ex», «Беруши», «Нажаль», «Джайзер», «Карикатура», «Тучки», «Bacchetta per sempre», «… Тончайших пальцев белизна»…

Креативні назви творів самі говорять за себе: буде не тільки несподівано, а й весело і неймовірно цікаво!

Проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ» - це ексклюзивна подія в музичному житті країни!

Вперше, спеціально і на замовлення ансамблю «Рикошет» відомі академічні композитори написали рекламні ролики до продукції відомих вітчизняних і закордонних фірм,однак, в авангардному, академічному розумінні!

На додачу - у проекті «ХВИДИНА РЕКЛАМИ» беруть участь не тільки музиканти ансамблю, але й артисти театру, що робить дійство подвійно незабутнім!

Зазвичай у нашому житті ми сприймаємо рекламу на телебаченні як спам і миттєво перемикаємо канали. У нашому ж проекті ми покажемо глядачам маленькі і тонкі шедеври сучасного музичного мистецтва! – відзначає автор проекту, художній керівник ансамблю «Рикошет» Сергій Пілютіков. - Ми теж сміємося, ми теж вміємо жартувати!!! Чекаємо всіх і кожного на нашому концерті!

Проект «ХВИЛИНА РЕКЛАМИ» - це буде БІЛЬШЕ, НІЖ МУЗИКА!

І вже 18 березня у цьому переконаються всі глядачі фестивалю CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber