Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля» в Виннице

Академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля»

Винница, 15 февраля 2018 г, 18:30
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
“ЗІЙДІМОСЯ, РОДЕ!” АКАДЕМІЧНИЙ АНСАМБЛЬ ПІСНІ І ТАНЦЮ "ПОДІЛЛЯ” Ми продовжуємо проект “Слухай, співай, грай українське”, і цього разу він двічі патріотичний, тому що ми не лише вкотре будемо насолоджуватись культурним, духовним надбанням нашого народу, а іще й у виконанні найстаршого вінницького колективу - Академічного ансамблю пісні і танцю “Поділля”. Минулоріч ансамбль став лауреатом ІІ премії V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського та мав честь виступати в Гала-концерті у театрі ім. Шевченка. Це колектив, який збирає аншлагові зали і щоразу дивує своїх глядачів як високим професійним рівнем, так і програмою, яка постійно оновлюється.

Заказать и купить билеты на Академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля» в Виннице состоится 15 февраля 2018 г, 18:30, Винницкая областная филармония.

“ЗІЙДІМОСЯ, РОДЕ!”

АКАДЕМІЧНИЙ АНСАМБЛЬ ПІСНІ І ТАНЦЮ "ПОДІЛЛЯ”

Ми продовжуємо проект “Слухай, співай, грай українське”, і цього разу він двічі патріотичний, тому що ми не лише вкотре будемо насолоджуватись культурним, духовним надбанням нашого народу, а іще й у виконанні найстаршого вінницького колективу - Академічного ансамблю пісні і танцю “Поділля”.

Минулоріч ансамбль став лауреатом ІІ премії V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського та мав честь виступати в Гала-концерті у театрі ім. Шевченка.

Це колектив, який збирає аншлагові зали і щоразу дивує своїх глядачів як високим професійним рівнем, так і програмою, яка постійно оновлюється.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber