X
Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт All stars of ukrainian jazz в Виннице - 1

All stars of ukrainian jazz

Винница, 05 ноября 2017 г, 19:00
Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського
ул. Театральная, 13
Винница
+380445905555
100 - 350 грн.
До события осталось:
2017
10
05
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Квартет Руслана Єгорова та найкращі музиканти української джаз-сцени запрошують на концерти в рамках всеукраїнського туру, який пройде у листопаді 2017 року у 8 найбільших містах країни. Великий український тур Квартету Руслана Єгорова стартує 4 листопада 2017 й триватиме до 4 грудня. Серія джазових вечорів чекає вас у 8 містах України: Києві, Одесі, Вінниці, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові, Рівному та Львові. Музиканти презентують програму «Старий добрий джаз», до якої увійшли знакові композиції артистів золотої епохи (Дюка Еллінгтона, Коула Портера, Джорджа Гершвіна тощо) в авторських аранжуваннях Руслана Єгорова. Протягом усього туру Квартет Руслана Єгорова підтримуватимуть друзі-музиканти. Зокрема, в ролі запрошеного гостя виступить Денніс Аду – неймовірно талановитий джазовий трубач, засновник квінтету Dennis Adu Quintet, керівник оркестру Kiev Big Band та просто чудова людина з вражаючою харизмою та бездоганним музичним смаком. Також до команди Руслана Єгорова приєднається струнний квартет Moon'que. Струнні партії в джазовому репертуарі створюють особливий настрій, завдяки якому музика звучить глибше та емоційніше.Між іншим за атмосферу на концертах відповідатиме ведучий Олексій Коган – легендарний джазмен, музичний журналіст, обличчя Alfa Jazz, Jazz Koktebel Fest, Jazz in Kiev та багатьох інших фестивалів. Людина, яка все своє життя присвятила музиці та доклала чимало зусиль для розвитку джазової культури в Україні. Будемо раді бачити всіх і кожного. Обіцяємо душевність, море чудової музики та незабутні враження. До зустрічі в листопаді! Довідка: Квартет Руслана Єгорова був заснований у 2010 році та об'єднав найкращих джазових музикантів України. Колектив створює унікальну музику, інтерпретуючи класичний джазовий репертуар на сучасний лад. Завдяки авторським аранжуванням лідера бенду Руслана Єгорова знайомі композиції звучать цікаво та нетривіально. Музика Квартету настільки багатогранна, що може легко вписатися в заходи будь-якого формату – від джаз-фестів та офіційних івентів до альтернативних вечірок. На рахунку музикантів вже є один студійний альбом «Once in Chestnut Town», а також виступи на майданчиках всіх можливих масштабів, включаючи великі концерти в рамках престижних фестивалів та затишні сети у клубах. Склад колективу: Руслан Єгоров: вокал, клавіші. Визнаний найкращим джазовим чоловічим вокалом України у 2015 році Дмитро «Bobeen» Александров: тенор-саксофон, альт-саксофон, сопрано (співпрацює з гуртами «ТНМК», «Океан Ельзи» та «Схід-Side») Микола Кістеньов: контрабас, бас-гітара (співпрацює з Іваном Дорном, Дмитром Шуровим (Pianoboy) та гуртом Urban Gypsy) Павло Галицький: барабани (за роки своєї кар’єри співпрацював з десятками світових та українських артистів та неодноразово брав участь у музичних фестивалях, включаючи Alfa Jazz Fest тощо).

All stars of ukrainian jazz в других городах:

08ср ноября, 2017

ЗапорожьеКЗ им.Глинки

19:00 150 - 400 50+ шт. купить
15ср ноября, 2017

ХарьковДворец студентов...

19:00 150 - 400 50+ шт. купить
04пн декабря, 2017

КиевНациональный ака...

20:00 250 - 850 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на All stars of ukrainian jazz можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт All stars of ukrainian jazz в Виннице состоится 05 ноября 2017 г, 19:00, Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського.

Квартет Руслана Єгорова та найкращі музиканти української джаз-сцени запрошують на концерти в рамках всеукраїнського туру, який пройде у листопаді 2017 року у 8 найбільших містах країни.

Великий український тур Квартету Руслана Єгорова стартує 4 листопада 2017 й триватиме до 4 грудня. Серія джазових вечорів чекає вас у 8 містах України: Києві, Одесі, Вінниці, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові, Рівному та Львові. Музиканти презентують програму «Старий добрий джаз», до якої увійшли знакові композиції артистів золотої епохи (Дюка Еллінгтона, Коула Портера, Джорджа Гершвіна тощо) в авторських аранжуваннях Руслана Єгорова.

Протягом усього туру Квартет Руслана Єгорова підтримуватимуть друзі-музиканти. Зокрема, в ролі запрошеного гостя виступить Денніс Аду – неймовірно талановитий джазовий трубач, засновник квінтету Dennis Adu Quintet, керівник оркестру Kiev Big Band та просто чудова людина з вражаючою харизмою та бездоганним музичним смаком. Також до команди Руслана Єгорова приєднається струнний квартет Moon'que. Струнні партії в джазовому репертуарі створюють особливий настрій, завдяки якому музика звучить глибше та емоційніше.
Між іншим за атмосферу на концертах відповідатиме ведучий Олексій Коган – легендарний джазмен, музичний журналіст, обличчя Alfa Jazz, Jazz Koktebel Fest, Jazz in Kiev та багатьох інших фестивалів. Людина, яка все своє життя присвятила музиці та доклала чимало зусиль для розвитку джазової культури в Україні.

Будемо раді бачити всіх і кожного. Обіцяємо душевність, море чудової музики та незабутні враження. До зустрічі в листопаді!

Довідка:

Квартет Руслана Єгорова був заснований у 2010 році та об'єднав найкращих джазових музикантів України. Колектив створює унікальну музику, інтерпретуючи класичний джазовий репертуар на сучасний лад. Завдяки авторським аранжуванням лідера бенду Руслана Єгорова знайомі композиції звучать цікаво та нетривіально. Музика Квартету настільки багатогранна, що може легко вписатися в заходи будь-якого формату – від джаз-фестів та офіційних івентів до альтернативних вечірок. На рахунку музикантів вже є один студійний альбом «Once in Chestnut Town», а також виступи на майданчиках всіх можливих масштабів, включаючи великі концерти в рамках престижних фестивалів та затишні сети у клубах.

Склад колективу:

Руслан Єгоров: вокал, клавіші. Визнаний найкращим джазовим чоловічим вокалом України у 2015 році

Дмитро «Bobeen» Александров: тенор-саксофон, альт-саксофон, сопрано (співпрацює з гуртами «ТНМК», «Океан Ельзи» та «Схід-Side»)

Микола Кістеньов: контрабас, бас-гітара (співпрацює з Іваном Дорном, Дмитром Шуровим (Pianoboy) та гуртом Urban Gypsy)

Павло Галицький: барабани (за роки своєї кар’єри співпрацював з десятками світових та українських артистів та неодноразово брав участь у музичних фестивалях, включаючи Alfa Jazz Fest тощо).

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Подарочный сертификат Karabas.com X