Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
1, 2 и 9 мая — call-центр работает с 11:00 до 17:00
детское мероприятие Angry Bird. Битва за Новий Рік в Виннице

Angry Bird. Битва за Новий Рік

Винница, 17 декабря 2016 г, 12:00
Вінницька обласна філармонія Вінницька обласна філармонія
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Ви ще досі не знаєте як зробити Новорічні та Різдвяні дні ще більш незабутніми?! Або, можливо, досі не визначилися з подарунком?! Не журіться! Для вас артисти Вінницької обласної філармонії презентують грандіозну новорічну виставу "ANGRY BIRDS. Битва за Новий Рік". На вас чекає зустріч із героями екранізації популярної гри, захоплюючі циркові номери та подарунки від Діда Мороза. Незабутні враження гарантовані! Не пропустіть нагоди подарувати вашим діткам справжню новорічну казку;)))

Заказать и купить билеты на Angry Bird. Битва за Новий Рік можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Детское мероприятие Angry Bird. Битва за Новий Рік в Виннице состоится 17 декабря 2016 г, 12:00.

Ви ще досі не знаєте як зробити Новорічні та Різдвяні дні ще більш незабутніми?! Або, можливо, досі не визначилися з подарунком?! Не журіться! Для вас артисти Вінницької обласної філармонії презентують грандіозну новорічну виставу "ANGRY BIRDS. Битва за Новий Рік".

На вас чекає зустріч із героями екранізації популярної гри, захоплюючі циркові номери та подарунки від Діда Мороза. Незабутні враження гарантовані! Не пропустіть нагоди подарувати вашим діткам справжню новорічну казку;)))

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram