Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Angry Bird. Битва за Новий Рік в Виннице

Angry Bird. Битва за Новий Рік

Винница, 04 января 2017 г, 12:00
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Ви ще досі не знаєте як зробити Новорічні та Різдвяні дні ще більш незабутніми?! Або, можливо, досі не визначилися з подарунком?! Не журіться! Для вас артисти Вінницької обласної філармонії презентують грандіозну новорічну виставу "ANGRY BIRDS. Битва за Новий Рік". На вас чекає зустріч із героями екранізації популярної гри, захоплюючі циркові номери та подарунки від Діда Мороза. Незабутні враження гарантовані! Не пропустіть нагоди подарувати вашим діткам справжню новорічну казку;)))

Заказать и купить билеты на Angry Bird. Битва за Новий Рік можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Angry Bird. Битва за Новий Рік в Виннице состоится 04 января 2017 г, 12:00, Винницкая областная филармония.

Ви ще досі не знаєте як зробити Новорічні та Різдвяні дні ще більш незабутніми?! Або, можливо, досі не визначилися з подарунком?! Не журіться! Для вас артисти Вінницької обласної філармонії презентують грандіозну новорічну виставу "ANGRY BIRDS. Битва за Новий Рік".

На вас чекає зустріч із героями екранізації популярної гри, захоплюючі циркові номери та подарунки від Діда Мороза. Незабутні враження гарантовані! Не пропустіть нагоди подарувати вашим діткам справжню новорічну казку;)))

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber