Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт XVI фестиваль ім. Чайковського та фон Мекк - Балет «Дон Кіхот» в Виннице

XVI фестиваль ім. Чайковського та фон Мекк - Балет «Дон Кіхот»

Винница, 18 мая 2018 г, 18:30
Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского
ул. Театральная, 13
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
XVI Міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк – Людвіг Мінкус. Балет на 3 дії “Дон Кіхот” (Одеський Національний академічний театр опери та балету) ВПЕРШЕ У ВІННИЦІ! До Дня Європи. 18 травня — урочисте закриття Міжнародного фестивалю імені П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк. Одеський Національний академічний театр опери та балету вперше у Вінниці презентує панорамний балет «Дон Кіхот», який є одним з найпопулярніших в репертуарі балетних труп світу – через яскраву танцювальність, виразну мелодійність і ритмічне різноманіття його музичної основи, багатство і надзвичайну красу хореографічних форм і композицій, низку ефектних комедійних акторських партій. Сюжет роману Міґеля де Сервантеса Сааведра багаторазово ставав приводом для розробки сценарних проектів балетних вистав, що створювались балетмейстерами європейських театрів на різну музику. Серед усіх балетних версій «Дон Кіхота» набув поширення творчий доробок видатного російського балетмейстера французького походження Маріуса Петіпа, що у 1869 році у Большому театрі Москви представив виставу «Дон Кіхот, балет у 4 актах, 8 картинах з прологом». Музику для цього балету написав Людвіг Мінкус, того часу відомий австрійський композитор, скрипаль і диригент. Мінкус на замовлення Маріуса Петіпа створив яскраву різножанрову партитуру балету «Дон Кіхот», що стала мелодійною, темпо-ритмічною основою для різноманітних танцювальних номерів і композицій. Сценарний проект вистави був дуже простим, наївним, але яскравість і багатство тематичних і ритмічних фарб музики і хореографії спричинили грандіозний успіх цього балету і його життєздатність до сьогодні. Художня версія Маріуса Петіпа привертала творчу увагу багатьох постановників, і найбільш вдалими редакціями вважають постановки балету на початку ХХ століття у Москві і Петербурзі видатним російським балетмейстером Олександром Горським. Всі подальші постановки здійснювались значною мірою на підставі хореографії М. Петіпа у редакції О. Горського. Балет на 3 дії з прологом та 2 антрактами Тривалість вистави з антрактами — 2 години 30 хвилин Балет виконується під фонограму Музика Людвіга Мінкуса Лібрето Маріуса Петіпа за мотивами однойменного роману Мігеля де Сервантеса Хореографія Маріуса Петіпа, Олександра Горського, Касьяна Голейзовського Нова хореографічна редакція заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка Диригент-постановник – Оксана Линів Художник-постановник – заслужена художниця України Наталя Бевзенко-Зінкіна Режисери, які ведуть спектакль – заслужена працівниця культури України Наталя Григор, Сергій Красних Тож, чекаємо на вас 18 травня о 18:30 за адресою: Вінницький обласний академічний український музично-драматичний театр імені М.К. Садовського, м. Вінниця, вул. Театральна, 13 Уже п'ятий рік поспіль фестиваль проходить під гаслом “Мистецтво заради миру” – частину коштів, виручених від реалізації квитків, буде перераховано у Фонд підтримки учасників АТО.

Заказать и купить билеты на XVI фестиваль ім. Чайковського та фон Мекк - Балет «Дон Кіхот» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт XVI фестиваль ім. Чайковського та фон Мекк - Балет «Дон Кіхот» в Виннице состоится 18 мая 2018 г, 18:30, Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского.

XVI Міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк – Людвіг Мінкус. Балет на 3 дії “Дон Кіхот” (Одеський Національний академічний театр опери та балету)

ВПЕРШЕ У ВІННИЦІ!

До Дня Європи. 18 травня — урочисте закриття Міжнародного фестивалю імені П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк. Одеський Національний академічний театр опери та балету вперше у Вінниці презентує панорамний балет «Дон Кіхот», який є одним з найпопулярніших в репертуарі балетних труп світу – через яскраву танцювальність, виразну мелодійність і ритмічне різноманіття його музичної основи, багатство і надзвичайну красу хореографічних форм і композицій, низку ефектних комедійних акторських партій.

Сюжет роману Міґеля де Сервантеса Сааведра багаторазово ставав приводом для розробки сценарних проектів балетних вистав, що створювались балетмейстерами європейських театрів на різну музику.

Серед усіх балетних версій «Дон Кіхота» набув поширення творчий доробок видатного російського балетмейстера французького походження Маріуса Петіпа, що у 1869 році у Большому театрі Москви представив виставу «Дон Кіхот, балет у 4 актах, 8 картинах з прологом».

Музику для цього балету написав Людвіг Мінкус, того часу відомий австрійський композитор, скрипаль і диригент. Мінкус на замовлення Маріуса Петіпа створив яскраву різножанрову партитуру балету «Дон Кіхот», що стала мелодійною, темпо-ритмічною основою для різноманітних танцювальних номерів і композицій.

Сценарний проект вистави був дуже простим, наївним, але яскравість і багатство тематичних і ритмічних фарб музики і хореографії спричинили грандіозний успіх цього балету і його життєздатність до сьогодні.

Художня версія Маріуса Петіпа привертала творчу увагу багатьох постановників, і найбільш вдалими редакціями вважають постановки балету на початку ХХ століття у Москві і Петербурзі видатним російським балетмейстером Олександром Горським. Всі подальші постановки здійснювались значною мірою на підставі хореографії М. Петіпа у редакції О. Горського.

Балет на 3 дії з прологом та 2 антрактами

Тривалість вистави з антрактами — 2 години 30 хвилин

Балет виконується під фонограму

Музика Людвіга Мінкуса

Лібрето Маріуса Петіпа за мотивами однойменного роману Мігеля де Сервантеса

Хореографія Маріуса Петіпа, Олександра Горського, Касьяна Голейзовського

Нова хореографічна редакція заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка

Диригент-постановник – Оксана Линів

Художник-постановник – заслужена художниця України Наталя Бевзенко-Зінкіна

Режисери, які ведуть спектакль – заслужена працівниця культури України Наталя Григор, Сергій Красних

Тож, чекаємо на вас 18 травня о 18:30 за адресою:

Вінницький обласний академічний український музично-драматичний театр імені М.К. Садовського, м. Вінниця, вул. Театральна, 13

Уже п'ятий рік поспіль фестиваль проходить під гаслом “Мистецтво заради миру” – частину коштів, виручених від реалізації квитків, буде перераховано у Фонд підтримки учасників АТО.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber