Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Черный Квадрат: А-ля кобеля, или все, что движется в Виннице

Черный Квадрат: А-ля кобеля, или все, что движется

Винница, 19 октября 2016 г, 19:00
Дом офицеров в Виннице Дом офицеров в Виннице
пл. Победы, 1
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
19 жовтня о 19.00 у Будинку офіцерів вінничан чекає нова мегавесела комедія для дорослих «А-ля кобеля, або Все, що рухається» найскандальнішого театру України – «Чорний Квадрат». Комедійна історія трьох друзів дитинства, які вже багато років у той самий день зустрічаються, щоб звести рахунки зі своїм минулим. Але цього разу система дала збій: один з них не прийшов, і в цьому виявилася замішана жінка. Що може допомогти розплутати всі вузли? Друзі, коньяк і інші жінки. Багато інших жінок! Пити чи не пити? Дзвонити чи не дзвонити? Любити чи не любити? Відповісти на ці запитання героям допоможете ви, якщо прийдете на виставу!


Черный Квадрат: А-ля кобеля, или все, что движется в других городах:

11пн июня, 2018

Каменское (Днепродзержинск)Днепродзержински...

19:00 180 - 330 50+ шт. купить
13ср июня, 2018

Кропивницкий (Кировоград)Кіровоградський ...

19:00 180 - 430 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Черный Квадрат: А-ля кобеля, или все, что движется можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Черный Квадрат: А-ля кобеля, или все, что движется в Виннице состоится 19 октября 2016 г, 19:00, Дом офицеров в Виннице.

19 жовтня о 19.00 у Будинку офіцерів вінничан чекає нова мегавесела комедія для дорослих «А-ля кобеля, або Все, що рухається» найскандальнішого театру України – «Чорний Квадрат».

Комедійна історія трьох друзів дитинства, які вже багато років у той самий день зустрічаються, щоб звести рахунки зі своїм минулим.

Але цього разу система дала збій: один з них не прийшов, і в цьому виявилася замішана жінка. Що може допомогти розплутати всі вузли?

Друзі, коньяк і інші жінки. Багато інших жінок! Пити чи не пити? Дзвонити чи не дзвонити? Любити чи не любити?

Відповісти на ці запитання героям допоможете ви, якщо прийдете на виставу!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber