Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Черный Квадрат. Кто кого хочет...? в Виннице - 1

Черный Квадрат. Кто кого хочет...?

Винница, 08 июня 2016 г, 19:00
Дом офицеров в Виннице Дом офицеров в Виннице
пл. Победы, 1
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Київський театр «ЧОРНИЙ КВАДРАТ». Комедія для дорослих «ХТО КОГО ХОЧЕ?..»8 червня, Вінниця, Будинок офіцерів, початок о 19.00Теми любові і сексу, непростих стосунків чоловіків і жінок та веселих курйозів у ліжку - невичерпні, як наше життя!А тому - готуйся, Віннице, знову відверто говорити про ЦЕ... разом з улюбленим Київським театром імпровізації «ЧОРНИЙ КВАДРАТ»!8 червня о 19.00 у Будинку офіцерів найкращі актори найпопулярнішого театру України презентують вінничанам і гостям міста нову іскрометну комедію для дорослих «Хто кого хоче», яка у столиці давно визнана справжнім бестселером і завжди збирає повні зали!Ця яскрава, лірична і дуже смішна вистава із чарівним Олексієм Курилко і чудовою Іриною Когут у головних ролях, розповідає про випадкові зустрічі з дивними продовженнями, про почуття, які охололи і вимагають термінової реанімації і радикальних змін… У репертуарі «ЧОРНОГО КВАДРАТУ» багато смішних вистав і по великому рахунку не смішних взагалі немає! Але ця комедія, як термоядерна бомба порве вашу посмішку на шматки. Після перегляду м'язи обличчя будуть випробовувати солодкий біль від невпинного сміху!Ми вас попередили…)Квитки вже у продажу! Поспішайте придбати, адже «ЧОРНИЙ КВАДРАТ» завжди збирає аншлаги! Якщо збираєтеся на виставу «ЧОРНОГО КВАДРАТУ» вперше, будьте готові до справжнього театрального екстазу! Будете сміятися досхочу, нескінченно дивуватися вражаючій живій грі акторів, їхньому вмінню імпровізувати на сцені і влучним діалогам, які глядачі завжди на 100% розбирають на цитати. Хто хоч раз побував на виставах «ЧОРНОГО КВАДРАТУ», одразу стає найвідданішим прихильником театру, подібного якому немає в Україні!«ЧОРНИЙ КВАДРАТ» часто називають театром скандальним і провокативним, а у Вінниці після трьох абсолютних аншлагів епітети одні - улюблений і неперевершений!Вистави «Попередні пестощі», «Чи є SEX після ЗАГСу?», «Кохання SEXом не зіпсуєш!» у Вінниці викликали справжній ажіотаж, який неодмінно буде повторено під час комедії «Хто кого хоче» 8 червня о 19.00 у Будинку офіцерів.8 червня лише для вас нові відверті теми і щирі розмови про ЦЕ, пікантний сюжет, від якого неможливо відірватися, кокетство і флірт, сум і сміх, любов і ненависть. І ще щось таке… невловиме…  Мінімум вульгарності, нуль порнографії. Суцільний приємний еротизм, який лоскоче нерви і розслаблює мозок!Багатообіцяюче літо варто розпочинати бурхливо! Разом з Київським театром «ЧОРНИЙ КВАДРАТ»!8 червня о 19.00 у Будинку офіцерів у Вінниці буде весело, цікаво і по-справжньому гаряче!


Заказать и купить билеты на Черный Квадрат. Кто кого хочет...? можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Черный Квадрат. Кто кого хочет...? в Виннице состоится 08 июня 2016 г, 19:00, Дом офицеров в Виннице.

Київський театр «ЧОРНИЙ КВАДРАТ». Комедія для дорослих «ХТО КОГО ХОЧЕ?..»

8 червня, Вінниця, Будинок офіцерів, початок о 19.00

Теми любові і сексу, непростих стосунків чоловіків і жінок та веселих курйозів у ліжку - невичерпні, як наше життя!

А тому - готуйся, Віннице, знову відверто говорити про ЦЕ... разом з улюбленим Київським театром імпровізації «ЧОРНИЙ КВАДРАТ»!

8 червня о 19.00 у Будинку офіцерів найкращі актори найпопулярнішого театру України презентують вінничанам і гостям міста нову іскрометну комедію для дорослих «Хто кого хоче», яка у столиці давно визнана справжнім бестселером і завжди збирає повні зали!

Ця яскрава, лірична і дуже смішна вистава із чарівним Олексієм Курилко і чудовою Іриною Когут у головних ролях, розповідає про випадкові зустрічі з дивними продовженнями, про почуття, які охололи і вимагають термінової реанімації і радикальних змін…

У репертуарі «ЧОРНОГО КВАДРАТУ» багато смішних вистав і по великому рахунку не смішних взагалі немає! Але ця комедія, як термоядерна бомба порве вашу посмішку на шматки. Після перегляду м'язи обличчя будуть випробовувати солодкий біль від невпинного сміху!

Ми вас попередили…)

Квитки вже у продажу! Поспішайте придбати, адже «ЧОРНИЙ КВАДРАТ» завжди збирає аншлаги!

Якщо збираєтеся на виставу «ЧОРНОГО КВАДРАТУ» вперше, будьте готові до справжнього театрального екстазу! Будете сміятися досхочу, нескінченно дивуватися вражаючій живій грі акторів, їхньому вмінню імпровізувати на сцені і влучним діалогам, які глядачі завжди на 100% розбирають на цитати.

Хто хоч раз побував на виставах «ЧОРНОГО КВАДРАТУ», одразу стає найвідданішим прихильником театру, подібного якому немає в Україні!

«ЧОРНИЙ КВАДРАТ» часто називають театром скандальним і провокативним, а у Вінниці після трьох абсолютних аншлагів епітети одні - улюблений і неперевершений!

Вистави «Попередні пестощі», «Чи є SEX після ЗАГСу?», «Кохання SEXом не зіпсуєш!» у Вінниці викликали справжній ажіотаж, який неодмінно буде повторено під час комедії «Хто кого хоче» 8 червня о 19.00 у Будинку офіцерів.

8 червня лише для вас нові відверті теми і щирі розмови про ЦЕ, пікантний сюжет, від якого неможливо відірватися, кокетство і флірт, сум і сміх, любов і ненависть. І ще щось таке… невловиме…  Мінімум вульгарності, нуль порнографії. Суцільний приємний еротизм, який лоскоче нерви і розслаблює мозок!

Багатообіцяюче літо варто розпочинати бурхливо! Разом з Київським театром «ЧОРНИЙ КВАДРАТ»!

8 червня о 19.00 у Будинку офіцерів у Вінниці буде весело, цікаво і по-справжньому гаряче!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber