Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
клубы Чумацький Шлях в Виннице

Чумацький Шлях

Винница, 10 февраля 2018 г, 21:00
Арт-паб «BEEF EATER» Арт-паб «BEEF EATER»
ул. Пирогова, 47а
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Гурт Чумацький Шлях з концертом у Вінниці. Українська рок музика - поєднання народного мелосу з сучасною важкою рок музикою, яка в той самий час використовує етнічні мотиви й інших народів світу. Важкі гітарні рифи, шалена енергетика, речитатив, динамічні приспіви та атмосферне шоу під час живих виступів. За час свого існування гурт встиг здобути багато прихильників в різних куточках України, побувати з концертами за кордоном, прийняти участь на багатьох українських фестивалях. У доробку гурту є два студійні альбоми "Lorela" та "Самурай".

Заказать и купить билеты на Чумацький Шлях можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Клубы Чумацький Шлях в Виннице состоится 10 февраля 2018 г, 21:00, Арт-паб «BEEF EATER».

Гурт Чумацький Шлях з концертом у Вінниці.

Українська рок музика - поєднання народного мелосу з сучасною важкою рок музикою, яка в той самий час використовує етнічні мотиви й інших народів світу.

Важкі гітарні рифи, шалена енергетика, речитатив, динамічні приспіви та атмосферне шоу під час живих виступів.

За час свого існування гурт встиг здобути багато прихильників в різних куточках України, побувати з концертами за кордоном, прийняти участь на багатьох українських фестивалях.

У доробку гурту є два студійні альбоми "Lorela" та "Самурай".

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber