Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
клубы DAKOOKA в Виннице

DAKOOKA

Винница, 22 апреля 2017 г, 19:00
Арт-галерея XXI Арт-галерея XXI
ул. Архитектора Артынова, 12
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
До Вінниці з життєвою мудрістю повертається DAKOOKA З легкістю та іронією про складні речі В останні кілька років в нашій країні піднялася "нова українська хвиля" музикантів один іншого краще. Список їх достоїнств не перелічити - одні вміло представляють незвідані нашим слухачем жанри, інші - активно мандрують Європою, просуваючи в маси свою творчість і розповідаючи про Україну. Серед величезної кількості артистів і затесалася, і виділилася Катерина Єременко, яку всі знають як DAKOOKA. Виступ відбудеться 22 квітня 2017 року в арт-галереї XXI. DAKOOKA виділилася серед молодих музикантів, завдяки своєму підходу до твору і виконання пісень. За її словами, написання композицій у неї не займає багато часу. «Музика для мене завжди була просто музикою. Для її створення мені необхідно просто сісти за синтезатор та писати, і, звичайно, трохи вільного часу», - неодноразово розповідала Катя в інтерв'ю. Завдяки такому ставленню до творчості, DAKOOKA запам'ятовується. У той час, як одні пишуть пісню десять років - Катя не париться і в кожній нагоді бачить ідею. Вона з легкістю та іронією співає про складні речі. Дзвінким голосом з приємним тембром розповідає похмурі, дивакуваті, але реальні історії зі свого життя. DAKOOKA може жартувати над глядачем, бути трохи уїдливою, але в загальному - відкритою людиною, з яким є про що розповісти світові.

Заказать и купить билеты на DAKOOKA можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Клубы DAKOOKA в Виннице состоится 22 апреля 2017 г, 19:00, Арт-галерея XXI.

До Вінниці з життєвою мудрістю повертається DAKOOKA

З легкістю та іронією про складні речі

В останні кілька років в нашій країні піднялася "нова українська хвиля" музикантів один іншого краще. Список їх достоїнств не перелічити - одні вміло представляють незвідані нашим слухачем жанри, інші - активно мандрують Європою, просуваючи в маси свою творчість і розповідаючи про Україну. Серед величезної кількості артистів і затесалася, і виділилася Катерина Єременко, яку всі знають як DAKOOKA.

Виступ відбудеться 22 квітня 2017 року в арт-галереї XXI.

DAKOOKA виділилася серед молодих музикантів, завдяки своєму підходу до твору і виконання пісень. За її словами, написання композицій у неї не займає багато часу. «Музика для мене завжди була просто музикою. Для її створення мені необхідно просто сісти за синтезатор та писати, і, звичайно, трохи вільного часу», - неодноразово розповідала Катя в інтерв'ю.

Завдяки такому ставленню до творчості, DAKOOKA запам'ятовується. У той час, як одні пишуть пісню десять років - Катя не париться і в кожній нагоді бачить ідею. Вона з легкістю та іронією співає про складні речі. Дзвінким голосом з приємним тембром розповідає похмурі, дивакуваті, але реальні історії зі свого життя. DAKOOKA може жартувати над глядачем, бути трохи уїдливою, але в загальному - відкритою людиною, з яким є про що розповісти світові.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber