Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Dearly Beloved в Виннице

Dearly Beloved

Винница, 22 ноября 2016 г, 20:00
Арт-паб «Royal Pub» Арт-паб «Royal Pub»
ул. Коцюбинського, 39
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Dearly Beloved - гурт із Торонто заснований у 2006 році. Гурт багато гастролював по США та ділив сцену з Franz Ferdinand, Airborne Toxic Event та My Chemical Romance. Dearly Beloved випустили 6 релізів, ячасть в яких приймали запрошені музиканти, як: Dave Catching (EODM, ex-QOSTA) , Chris Goss (Sound CIty Players, Masters of Reality) и Dave Elitch (Mars Volta, M83). Dearly Beloved змішує у своїй творчості стоунер рок, пост панк та нойз поп, це як змішати The Pixies , X і The Ramones разом і додати неймовірне по енергетиці живе шоу. Dearly Beloved вперше відвідають Східну Європу та Україну з концертами, в підтримку нового альбому "admission", який вийде 28 Жовтня на Aporia Records.

Заказать и купить билеты на Dearly Beloved можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Dearly Beloved в Виннице состоится 22 ноября 2016 г, 20:00, Арт-паб «Royal Pub».

Dearly Beloved - гурт із Торонто заснований у 2006 році. Гурт багато гастролював по США та ділив сцену з Franz Ferdinand, Airborne Toxic Event та My Chemical Romance. Dearly Beloved випустили 6 релізів, ячасть в яких приймали запрошені музиканти, як: Dave Catching (EODM, ex-QOSTA) , Chris Goss (Sound CIty Players, Masters of Reality) и Dave Elitch (Mars Volta, M83). Dearly Beloved змішує у своїй творчості стоунер рок, пост панк та нойз поп, це як змішати The Pixies , X і The Ramones разом і додати неймовірне по енергетиці живе шоу.

Dearly Beloved вперше відвідають Східну Європу та Україну з концертами, в підтримку нового альбому "admission", який вийде 28 Жовтня на Aporia Records.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber