Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Дикі серцем в Виннице

Дикі серцем

Винница, 09 октября 2016 г, 21:00
Арт-паб «Royal Pub» Арт-паб «Royal Pub»
ул. Коцюбинського, 39
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Цієї осені гурт Дикі Серцем вирушає в тур Україною з презентацією нового синглу «Запам’ятай цю мить». Це ключова пісня із майбутнього EP альбому над яким зараз кипить робота. Вже 18 вересня сингл буде представлений на радіостанціях і також буде доступний для скачування в мережі. Досвід участі вокаліста Романа Миляна в проекті «Голос Країни» надав гурту нового натхнення, яке і відобразилось в нових композиціях та новому аранжуванні. З великою відповідальністю хлопці підійшли до запису нового матеріалу, адже із кожним днем Українська музика стає дедалі якіснішою, що не може не радувати. Вже з першої пісні яка буде представлена 18 вересня можна буде зрозуміти, що експерементів в майбутньому альбомі буде багато. Отже, запрошуємо всіх гарно провести вечір 9 жовтня в ROYAL PUB. Заряд позитивних емоцій і порція драйву забезпечено!


Заказать и купить билеты на Дикі серцем можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Дикі серцем в Виннице состоится 09 октября 2016 г, 21:00, Арт-паб «Royal Pub».

Цієї осені гурт Дикі Серцем вирушає в тур Україною з презентацією нового синглу «Запам’ятай цю мить». Це ключова пісня із майбутнього EP альбому над яким зараз кипить робота.

Вже 18 вересня сингл буде представлений на радіостанціях і також буде доступний для скачування в мережі.

Досвід участі вокаліста Романа Миляна в проекті «Голос Країни» надав гурту нового натхнення, яке і відобразилось в нових композиціях та новому аранжуванні. З великою відповідальністю хлопці підійшли до запису нового матеріалу, адже із кожним днем Українська музика стає дедалі якіснішою, що не може не радувати.

Вже з першої пісні яка буде представлена 18 вересня можна буде зрозуміти, що експерементів в майбутньому альбомі буде багато.

Отже, запрошуємо всіх гарно провести вечір 9 жовтня в ROYAL PUB. Заряд позитивних емоцій і порція драйву забезпечено!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber