Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Дмитрий Гордон. Творческий вечер «Глаза в глаза» в Виннице

Дмитрий Гордон. Творческий вечер «Глаза в глаза»

Винница, 23 марта 2018 г, 19:00
Дом офицеров в Виннице Дом офицеров в Виннице
пл. Победы, 1
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Вперше у Вінниці відбудеться творчий вечір Дмитра Гордона “Очі в очі”. Відомий журналіст і телеведучий, засновник Інтернет-видання «ГОРДОН». Допитливий Дмитро Гордон з 17 років брав інтерв’ю у найвидатніших людей. Дмитру є що розповісти про багатьох легендарних людей світу, які у приватних бесідах поділились багатьма захоплюючими фактами зі свого життя. Гордон — автор понад 50 книжок. Накопичений життєвий досвід і мудрість Дмитра Гордона зачаровують, а спілкування з ним — це завжди інтелектуальний сплеск. Творча зустріч «Прості відповіді на непрості питання»: «Я добре знаю, що роблю і навіщо, та щасливий від того, що це знаходить живий відгук у серцях мільйонів людей. До зустрічі!». Зустріч відбудеться 23 березня 2018 року, Будинок Офіцерів, 19.00.



Дмитрий Гордон. Творческий вечер «Глаза в глаза» в других городах:

08пт июня, 2018

КиевУкраинский Дом

19:00 280 - 920 50+ шт. купить
15чт ноября, 2018

ЗапорожьеКЗ им.Глинки

19:00 230 - 450 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Дмитрий Гордон. Творческий вечер «Глаза в глаза» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Дмитрий Гордон. Творческий вечер «Глаза в глаза» в Виннице состоится 23 марта 2018 г, 19:00, Дом офицеров в Виннице.

Вперше у Вінниці відбудеться творчий вечір Дмитра Гордона “Очі в очі”.

Відомий журналіст і телеведучий, засновник Інтернет-видання «ГОРДОН».

Допитливий Дмитро Гордон з 17 років брав інтерв’ю у найвидатніших людей.

Дмитру є що розповісти про багатьох легендарних людей світу, які у приватних бесідах поділились багатьма захоплюючими фактами зі свого життя. Гордон — автор понад 50 книжок.

Накопичений життєвий досвід і мудрість Дмитра Гордона зачаровують, а спілкування з ним — це завжди інтелектуальний сплеск.

Творча зустріч «Прості відповіді на непрості питання»:

«Я добре знаю, що роблю і навіщо, та щасливий від того, що це знаходить живий відгук у серцях мільйонів людей. До зустрічі!».

Зустріч відбудеться 23 березня 2018 року, Будинок Офіцерів, 19.00.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber