Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Е.L.L.A. в Виннице

Е.L.L.A.

Винница, 18 января 2017 г, 18:30
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Е.L.L.A. Когда: 18 января, начало в 18:30 Где: Вінницька обласна філармонія Дорогі Вінничани та гості міста. 18-го січня в залі обласної філармонії Інеса ІВАНИЦЬКА та JAZZ city band (м. Київ) презентує унікальний музичний проект в пам'ять про легендарну американську джазову співачку Еллу Фіцджеральд. У програмі концерту прозвучать твори Джорджа Гершвіна, Коула Портера, Ірвіна Берліна, Бена Берні та інших знаменитих американських композиторів ХХ ст. Чекаємо на вас в залі філармонії 18-го січня о 18:30.

Заказать и купить билеты на Е.L.L.A. можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Е.L.L.A. в Виннице состоится 18 января 2017 г, 18:30, Винницкая областная филармония.

Е.L.L.A.

Когда: 18 января, начало в 18:30

Где: Вінницька обласна філармонія

Дорогі Вінничани та гості міста. 18-го січня в залі обласної філармонії Інеса ІВАНИЦЬКА та JAZZ city band (м. Київ) презентує унікальний музичний проект в пам'ять про легендарну американську джазову співачку Еллу Фіцджеральд.

У програмі концерту прозвучать твори Джорджа Гершвіна, Коула Портера, Ірвіна Берліна, Бена Берні та інших знаменитих американських композиторів ХХ ст.

Чекаємо на вас в залі філармонії 18-го січня о 18:30.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber