Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Egor Grushin в Виннице - 1

Egor Grushin

Винница, 30 октября 2016 г, 19:00
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Композитор і піаніст Egor Grushin вирушає у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому "ONCE" Єгор Грушин: "З нетерпінням очікую туру на підтримку альбому «Once», адже дуже кортить поділитись зі своїми слухачами новим матеріалом та свіжими емоціями. Відчуваю неймовірне піднесення ще й через те, що вперше ми відвідаємо таку велику кількість міст поспіль, а саме 18 міст країни, виступатимемо в нових концертних залах, познайомимось з новими людьми, долатимемо тисячі кілометрів у дорозі - це дуже захоплююче! Вдячний вам за те, що слухаєте і підтримуєте мене. До зустрічі, восени!"

Заказать и купить билеты на Egor Grushin можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Egor Grushin в Виннице состоится 30 октября 2016 г, 19:00, Винницкая областная филармония.

Композитор і піаніст Egor Grushin вирушає у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому "ONCE"

Єгор Грушин: "З нетерпінням очікую туру на підтримку альбому «Once», адже дуже кортить поділитись зі своїми слухачами новим матеріалом та свіжими емоціями.

Відчуваю неймовірне піднесення ще й через те, що вперше ми відвідаємо таку велику кількість міст поспіль, а саме 18 міст країни, виступатимемо в нових концертних залах, познайомимось з новими людьми, долатимемо тисячі кілометрів у дорозі - це дуже захоплююче! Вдячний вам за те, що слухаєте і підтримуєте мене. До зустрічі, восени!"

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber