club's performance Гуцул Каліпсо in Vinnytsia

Гуцул Каліпсо

Vinnytsia, 18 February 2017 , 21:00
Арт-паб «BEEF EATER» Арт-паб «BEEF EATER»
ул. Пирогова, 47а
Vinnytsia
+380445905555
Sales closed
ГУЦУЛ КАЛІПСО Гуцул Каліпсо було засновано восени 1999 року на горищі у місті Чернівці. Щодо назви, то існує ціла купа офіційних версій звідки вона пішла і ми впевнені, що ви вже їх знаєте. Наш стиль можна класифікувати як jazz, bukovinian folk, hip-hop, reggae, ska, funky music from Bukovina. Якщо говорити простіше - то публіка заводиться з півоберту... За плечима Гуцул Каліпсо дуже багато виступів на великих та не дуже площадках, як мінімум у 4х країнах (Україна, Росія, Білорусь та Польща): Країна Мрій, Червона Рута, Перлини Сезону, GBOB, Захід Фест, Men's Fest, Таврійські Ігри та багато інших.

Order and buy tickets on Гуцул Каліпсо you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Club's performance Гуцул Каліпсо in Vinnytsia will held 18 February 2017 , 21:00, Арт-паб «BEEF EATER».

ГУЦУЛ КАЛІПСО

Гуцул Каліпсо було засновано восени 1999 року на горищі у місті Чернівці. Щодо назви, то існує ціла купа офіційних версій звідки вона пішла і ми впевнені, що ви вже їх знаєте.

Наш стиль можна класифікувати як jazz, bukovinian folk, hip-hop, reggae, ska, funky music from Bukovina. Якщо говорити простіше - то публіка заводиться з півоберту...

За плечима Гуцул Каліпсо дуже багато виступів на великих та не дуже площадках, як мінімум у 4х країнах (Україна, Росія, Білорусь та Польща): Країна Мрій, Червона Рута, Перлини Сезону, GBOB, Захід Фест, Men's Fest, Таврійські Ігри та багато інших.

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber