X
Set Vinnytsia by default? Yes, I agree / No thanks
club's performance Гуцул Каліпсо in Vinnytsia

Гуцул Каліпсо

Vinnytsia, 18 February 2017 , 21:00
Арт-паб «BEEF EATER» Арт-паб «BEEF EATER»
ул. Пирогова, 47а
Vinnytsia
+380445905555
Sales closed
ГУЦУЛ КАЛІПСО Гуцул Каліпсо було засновано восени 1999 року на горищі у місті Чернівці. Щодо назви, то існує ціла купа офіційних версій звідки вона пішла і ми впевнені, що ви вже їх знаєте. Наш стиль можна класифікувати як jazz, bukovinian folk, hip-hop, reggae, ska, funky music from Bukovina. Якщо говорити простіше - то публіка заводиться з півоберту... За плечима Гуцул Каліпсо дуже багато виступів на великих та не дуже площадках, як мінімум у 4х країнах (Україна, Росія, Білорусь та Польща): Країна Мрій, Червона Рута, Перлини Сезону, GBOB, Захід Фест, Men's Fest, Таврійські Ігри та багато інших.

Order and buy tickets Гуцул Каліпсо can be in any convenient way - by credit card VISA / MasterCard, via the Internet, as well as cash - at the box office or by courier, if you order a ticket with delivery.

Club's performance Гуцул Каліпсо in Vinnytsia will held 18 February 2017 , 21:00.

ГУЦУЛ КАЛІПСО

Гуцул Каліпсо було засновано восени 1999 року на горищі у місті Чернівці. Щодо назви, то існує ціла купа офіційних версій звідки вона пішла і ми впевнені, що ви вже їх знаєте.

Наш стиль можна класифікувати як jazz, bukovinian folk, hip-hop, reggae, ska, funky music from Bukovina. Якщо говорити простіше - то публіка заводиться з півоберту...

За плечима Гуцул Каліпсо дуже багато виступів на великих та не дуже площадках, як мінімум у 4х країнах (Україна, Росія, Білорусь та Польща): Країна Мрій, Червона Рута, Перлини Сезону, GBOB, Захід Фест, Men's Fest, Таврійські Ігри та багато інших.

 
Subscribe to KARABAS.COM in Telegram