Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Epolets в Виннице - 1

Epolets

Винница, 14 февраля 2017 г, 20:00
Креативное пространство «Артынов» Креативное пространство «Артынов»
ул. Архитектора Артынова, 12а
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Найромантичніший концерт від Epolets. 14 лютого одна з кращих рок-груп України - Epolets, дає акустичний концерт до Дня Святого Валентина у Вінниці. Павло Варениця та Андрій Головерда виконають акустичні версії улюблених пісень. Учасники гурту спеціально вибрали акустичний варіант виступу, щоб створити романтичну атмосферу в незвичайне свято. Нагадаємо, що цей рік для Epolets особливо наповнений любов'ю, адже перший сингл з майбутнього альбому і кліп на нього «Я хочу бути з тобою» вривається в усі чарти і рейтинги і доводить, що більше від любові в світі немає нічого. Чекаємо вас на концерті, люблячі і улюблені!


Заказать и купить билеты на Epolets можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Epolets в Виннице состоится 14 февраля 2017 г, 20:00, Креативное пространство «Артынов».

Найромантичніший концерт від Epolets.

14 лютого одна з кращих рок-груп України - Epolets, дає акустичний концерт до Дня Святого Валентина у Вінниці. Павло Варениця та Андрій Головерда виконають акустичні версії улюблених пісень.

Учасники гурту спеціально вибрали акустичний варіант виступу, щоб створити романтичну атмосферу в незвичайне свято.

Нагадаємо, що цей рік для Epolets особливо наповнений любов'ю, адже перший сингл з майбутнього альбому і кліп на нього «Я хочу бути з тобою» вривається в усі чарти і рейтинги і доводить, що більше від любові в світі немає нічого.

Чекаємо вас на концерті, люблячі і улюблені!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber