Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Геннадій Дем`янчук (фортепіано) та Симфонічний оркестр в Виннице

Геннадій Дем`янчук (фортепіано) та Симфонічний оркестр

Винница, 25 октября 2017 г, 18:30
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Геннадій ДЕМ`ЯНЧУК (фортепіано) та Симфонічний оркестр Шановні вінничани та гості міста! Вінницька обласна філармонія запрошує всіх на перший концерт циклу фортепіанних вечорів. Гостем концерту буде Геннадій Дем'ячук - один з найяскравіших і харизматичних піаністів України. Його гра об'єднує в собі природний глибокий звук і філігранну техніку. Він випускник Московської консерваторії імені П. І. Чайковського (класи н.а. Росії Е.Малініна та М. Воскресенського). Г. Демьянчук - лауреат престижних міжнародних конкурсів: "Jeunesses Musicals" в Белграде (Сербія (колишня Югославія, 1989 рік, I премія), "Music World" в Фівізано (Італия, 2001 год, I премія). Постійно виступає в багатьох містах України та за кордоном: у Італії, Бельгії, Південній Кореї, Японії, Росії, Німеччини, Франції. Сьогодні музыкант поєднує концертну діяльність з педагогічною роботою в Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського та в Чернігівському музично-музичному училищі ім. Л.Н.Ревуцкого де ділиться з молодим поколінням українців багаторічними традиціями гри на фортепіано. Тож, 25-го жовтня Геннадій Дем'янчук разом із Симфонічним оркестром Вінницької філармонії представить музичні ШЕДЕВРИ ЄВРОПИ ХІХ ст. В програмі концерту — твори Фредеріка Шопена та перший концерт для фортепіано з оркестром Людвіга ван Бетховена Початок концерту о 18:30.

Заказать и купить билеты на Геннадій Дем`янчук (фортепіано) та Симфонічний оркестр можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Геннадій Дем`янчук (фортепіано) та Симфонічний оркестр в Виннице состоится 25 октября 2017 г, 18:30, Винницкая областная филармония.

Геннадій ДЕМ`ЯНЧУК (фортепіано) та Симфонічний оркестр

Шановні вінничани та гості міста! Вінницька обласна філармонія запрошує всіх на перший концерт циклу фортепіанних вечорів. Гостем концерту буде Геннадій Дем'ячук - один з найяскравіших і харизматичних піаністів України.

Його гра об'єднує в собі природний глибокий звук і філігранну техніку.

Він випускник Московської консерваторії імені П. І. Чайковського (класи н.а. Росії Е.Малініна та М. Воскресенського).

Г. Демьянчук - лауреат престижних міжнародних конкурсів: "Jeunesses Musicals" в Белграде (Сербія (колишня Югославія, 1989 рік, I премія), "Music World" в Фівізано (Італия, 2001 год, I премія).

Постійно виступає в багатьох містах України та за кордоном: у Італії, Бельгії, Південній Кореї, Японії, Росії, Німеччини, Франції.

Сьогодні музыкант поєднує концертну діяльність з педагогічною роботою в Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського та в Чернігівському музично-музичному училищі ім. Л.Н.Ревуцкого де ділиться з молодим поколінням українців багаторічними традиціями гри на фортепіано.

Тож, 25-го жовтня Геннадій Дем'янчук разом із Симфонічним оркестром Вінницької філармонії представить музичні ШЕДЕВРИ ЄВРОПИ ХІХ ст.

В програмі концерту — твори Фредеріка Шопена та перший концерт для фортепіано з оркестром Людвіга ван Бетховена

Початок концерту о 18:30.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber