Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
клубы Гуцул Каліпсо в Виннице

Гуцул Каліпсо

Винница, 18 февраля 2017 г, 21:00
Арт-паб «BEEF EATER» Арт-паб «BEEF EATER»
ул. Пирогова, 47а
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
ГУЦУЛ КАЛІПСО Гуцул Каліпсо було засновано восени 1999 року на горищі у місті Чернівці. Щодо назви, то існує ціла купа офіційних версій звідки вона пішла і ми впевнені, що ви вже їх знаєте. Наш стиль можна класифікувати як jazz, bukovinian folk, hip-hop, reggae, ska, funky music from Bukovina. Якщо говорити простіше - то публіка заводиться з півоберту... За плечима Гуцул Каліпсо дуже багато виступів на великих та не дуже площадках, як мінімум у 4х країнах (Україна, Росія, Білорусь та Польща): Країна Мрій, Червона Рута, Перлини Сезону, GBOB, Захід Фест, Men's Fest, Таврійські Ігри та багато інших.

Заказать и купить билеты на Гуцул Каліпсо можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Клубы Гуцул Каліпсо в Виннице состоится 18 февраля 2017 г, 21:00, Арт-паб «BEEF EATER».

ГУЦУЛ КАЛІПСО

Гуцул Каліпсо було засновано восени 1999 року на горищі у місті Чернівці. Щодо назви, то існує ціла купа офіційних версій звідки вона пішла і ми впевнені, що ви вже їх знаєте.

Наш стиль можна класифікувати як jazz, bukovinian folk, hip-hop, reggae, ska, funky music from Bukovina. Якщо говорити простіше - то публіка заводиться з півоберту...

За плечима Гуцул Каліпсо дуже багато виступів на великих та не дуже площадках, як мінімум у 4х країнах (Україна, Росія, Білорусь та Польща): Країна Мрій, Червона Рута, Перлини Сезону, GBOB, Захід Фест, Men's Fest, Таврійські Ігри та багато інших.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber