Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Лесь Подервянский в Виннице - 1

Лесь Подервянский

Винница, 20 января 2018 г, 19:00
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Отменено
Лесь Подерв'янський - персона не те щоб популярна, скоріш культова. На його сатиричних п'єсах вирісло багато поколінь, котрі можуть цитувати їх напам'ять. У програмі концерту відбудеться презентація нового роману автора - "Таинственний Амбал". Також, український геній читатиме свої кращі культові п’єси для дорослих про життя, смерть, секс, кохання та зраду - то буде традиційно суміш брутальності, здорового глузду, політичного стьобу та різноманітних алегорій. На цей роман Леся Подерв’янського читачі чекали десятиліття. Хоча культовий автор, художник і драматург не збирався його писати. Автор запрошує читача на територію Таємного знання, яке відкривається не кожному. Аколи в передчутті катарсису і монументального Grand Finale ви закінчите читання, на вас чекає сюрприз. У кращих традиціях практики Дзен, коли майстер лупцює своїх учнів дерев’яним дрючком, аби допомогти освіжити їхній шлях пізнання. Усе тільки починається. Приходьте - мєсто встрєчі ізмєніть ніззя!

Друзі!

Дехто обурений тим, що виступ у Києві відбувся, а в інших містах або перенесений, або відмінений.

Запевняю, ніякої зради, хворію просто, бацила виявилася неочікувано підступною. Причому для усіх оточуючих, для лікарів і для мене власне також. Наразі, роблю що можу. Повірте, виступ у Києві не був легкою прогулянкою. Найближчий виступ у Вінниці теж доведеться скасувати у зв'язку з тією самою причиною - самопочуттям.

Обіцяю сумлінно дотримуватись усіх приписів лікарів, щоб скоріше зустрітися з вами у всіх містах де мої виступи були скасовані або перенесені.

Найближчим часом, обіцяю невеличкий цикл із "больнічних історій". Слідкуйте за новинами на моїй сторінці.

Ваш Лесь.

Заказать и купить билеты на Лесь Подервянский можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Лесь Подервянский в Виннице состоится 20 января 2018 г, 19:00, Винницкая областная филармония.


Лесь Подерв'янський - персона не те щоб популярна, скоріш культова. На його сатиричних п'єсах вирісло багато поколінь, котрі можуть цитувати їх напам'ять.

У програмі концерту відбудеться презентація нового роману автора - "Таинственний Амбал".

Також, український геній читатиме свої кращі культові п’єси для дорослих про життя, смерть, секс, кохання та зраду - то буде традиційно суміш брутальності, здорового глузду, політичного стьобу та різноманітних алегорій.

На цей роман Леся Подерв’янського читачі чекали десятиліття. Хоча культовий автор, художник і драматург не збирався його писати. Автор запрошує читача на територію Таємного знання, яке відкривається не кожному. Аколи в передчутті катарсису і монументального Grand Finale ви закінчите читання, на вас чекає сюрприз. У кращих традиціях практики Дзен, коли майстер лупцює своїх учнів дерев’яним дрючком, аби допомогти освіжити їхній шлях пізнання. Усе тільки починається.

Приходьте - мєсто встрєчі ізмєніть ніззя!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber