Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль ЛЬОНОК в Виннице

ЛЬОНОК

Винница, 07 декабря 2017 г, 18:30
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
«ЛЬОНОК» Де: Вінницька обласна філармонія Коли: 07.12. о 18:30 Дорогі жителі та гості Вінниці! 07-го грудня на сцені Вінницької обласної філармонії лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів академічний поліський ансамбль пісні і танцю «ЛЬОНОК» імені Івана Сльоти (м. Житомир). Був заснований в 1957 році Анатолієм Авдієвським, як народний хор. В 1962 році розформований, а в 1970 заново організований талановитим випускником Одеської консерваторії Іваном Сльотою під назвою Поліський державний ансамбль пісні і танцю «Льонок», до складу якого увійшли хорова, танцювальна та оркестрова групи. Зараз в основі репертуару колективу – кращі зразки народної творчості: ансамблеві, хорові, танцювальні та вокально-хореографічні композиції, створені на основі українського поліського мелосу. З концертними виступами ансамбль побував у Болгарії, Польщі, Словенії, Румунії, Франції, Росії, Білорусі, Казахстані, Вірменії, Азербайджані, Грузії та багатьохінших країнах. Ну а 07-го грудня о 18:30 буде на сцені Вінницької філармонії. Концерт проходить в рамках абонементу “СЛУХАЙ, СПІВАЙ, ГРАЙ УКРАЇНСЬКЕ”

Заказать и купить билеты на ЛЬОНОК можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль ЛЬОНОК в Виннице состоится 07 декабря 2017 г, 18:30, Винницкая областная филармония.

«ЛЬОНОК»

Де: Вінницька обласна філармонія

Коли: 07.12. о 18:30

Дорогі жителі та гості Вінниці! 07-го грудня на сцені Вінницької обласної філармонії лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів академічний поліський ансамбль пісні і танцю «ЛЬОНОК» імені Івана Сльоти (м. Житомир).

Був заснований в 1957 році Анатолієм Авдієвським, як народний хор. В 1962 році розформований, а в 1970 заново організований талановитим випускником Одеської консерваторії Іваном Сльотою під назвою Поліський державний ансамбль пісні і танцю «Льонок», до складу якого увійшли хорова, танцювальна та оркестрова групи.

Зараз в основі репертуару колективу – кращі зразки народної творчості: ансамблеві, хорові, танцювальні та вокально-хореографічні композиції, створені на основі українського поліського мелосу.

З концертними виступами ансамбль побував у Болгарії, Польщі, Словенії, Румунії, Франції, Росії, Білорусі, Казахстані, Вірменії, Азербайджані, Грузії та багатьохінших країнах.

Ну а 07-го грудня о 18:30 буде на сцені Вінницької філармонії.

Концерт проходить в рамках абонементу “СЛУХАЙ, СПІВАЙ, ГРАЙ УКРАЇНСЬКЕ”

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber