Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Lords of the Sound «Кинохиты» Grand collection в Виннице

Lords of the Sound «Кинохиты» Grand collection

Винница, 22 мая 2016 г, 19:00
Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского
ул. Театральная, 13
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
LORDS OF THE SOUND . Нова програма «Кінохіти. Grand Collection 2»22 травня, Вінницький театр ім. Садовського, початок о 19.00Нову програму «Кінохіти. Grand Collection 2» одного з найкращих симфонічних оркестрів України - LORDS OF THE SOUND - вінничани та гості міста побачать 22 травня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського. Більше 30 артистів на одній сцені, талановиті вокалісти, грандіозне світлове шоу і приголомшливий відеоряд - концерт буде мегавидовищним!Список саундтреків, які до нового приїзду у Вінницю підготували «лорди звуку», вражає: «Месники», «Агенти А.Н.К.Л.», «Мортал Комбат», «Рожева пантера», «Леон», «Титанік», «Доктор Хто», «Про що говорять чоловіки», «Тарас Бульба», «Список Шиндлера», «Темний лицар», «Кримінальне чтиво», «Інтерстеллар», «Пірати Карибського моря», «Матриця», «Гра престолів», «Шерлок Холмс», «Зоряні війни», «Місія нездійсненна», «Володар кілець», «Майстер і Маргарита».А винахідливі диригенти Віталій Саражинський і Віталій Фізер, яких під час минулого концерту у Вінниці глядачі бачили у образах Дарта Вейдера, Джека Горобця і Фантомасів, готують нові незабутні сюрпризи-імпровізи!Оркестр LORDS OF THE SOUND - це унікальний колектив, який дарує кожному з нас перепустку у світ кіно, музики і незабутніх вражень. Такі концерти не забуваються! Кожен глядач, споглядає їх, буквально затамувавши подих.Кожен музикант оркестру - це професіонал найвищого рівня. Висока майстерність, віртуозність виконання, вражаюча харизма миттєво підкорюють публіку, тому й не дивно, що у кожному місті LORDS OF THE SOUND збирають аншлаги. Квитки на їхні концерти розбирають миттєво, а у багатьох містах музиканти навіть дають по два концерти на день. Не упустіть і ви унікальний шанс побачити, як музика з улюблених кінофільмів «оживає» на ваших очах!22 травня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського LORDS OF THE SOUND доведуть, що блокбастерів забагато не буває!  Під час виконання кожного саундтреку на великому екрані будуть демонструватися найкращі кадри з культових кінострічок!Організатор вінницького концерту LORDS OF THE SOUND - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Заказать и купить билеты на Lords of the Sound «Кинохиты» Grand collection можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Lords of the Sound «Кинохиты» Grand collection в Виннице состоится 22 мая 2016 г, 19:00, Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского.

LORDS OF THE SOUND . Нова програма «Кінохіти. Grand Collection 2»

22 травня, Вінницький театр ім. Садовського, початок о 19.00

Нову програму «Кінохіти. Grand Collection 2» одного з найкращих симфонічних оркестрів України - LORDS OF THE SOUND - вінничани та гості міста побачать 22 травня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського.

Більше 30 артистів на одній сцені, талановиті вокалісти, грандіозне світлове шоу і приголомшливий відеоряд - концерт буде мегавидовищним!

Список саундтреків, які до нового приїзду у Вінницю підготували «лорди звуку», вражає: «Месники», «Агенти А.Н.К.Л.», «Мортал Комбат», «Рожева пантера», «Леон», «Титанік», «Доктор Хто», «Про що говорять чоловіки», «Тарас Бульба», «Список Шиндлера», «Темний лицар», «Кримінальне чтиво», «Інтерстеллар», «Пірати Карибського моря», «Матриця», «Гра престолів», «Шерлок Холмс», «Зоряні війни», «Місія нездійсненна», «Володар кілець», «Майстер і Маргарита».

А винахідливі диригенти Віталій Саражинський і Віталій Фізер, яких під час минулого концерту у Вінниці глядачі бачили у образах Дарта Вейдера, Джека Горобця і Фантомасів, готують нові незабутні сюрпризи-імпровізи!

Оркестр LORDS OF THE SOUND - це унікальний колектив, який дарує кожному з нас перепустку у світ кіно, музики і незабутніх вражень. Такі концерти не забуваються! Кожен глядач, споглядає їх, буквально затамувавши подих.

Кожен музикант оркестру - це професіонал найвищого рівня. Висока майстерність, віртуозність виконання, вражаюча харизма миттєво підкорюють публіку, тому й не дивно, що у кожному місті LORDS OF THE SOUND збирають аншлаги. Квитки на їхні концерти розбирають миттєво, а у багатьох містах музиканти навіть дають по два концерти на день. Не упустіть і ви унікальний шанс побачити, як музика з улюблених кінофільмів «оживає» на ваших очах!

22 травня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського LORDS OF THE SOUND доведуть, що блокбастерів забагато не буває!
 
Під час виконання кожного саундтреку на великому екрані будуть демонструватися найкращі кадри з культових кінострічок!

Організатор вінницького концерту LORDS OF THE SOUND - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber