Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Lords of the Sound «Oscar Music Awards» в Виннице - 1

Lords of the Sound «Oscar Music Awards»

Винница, 25 декабря 2016 г, 19:00
Будинок офіцерів ВПС Укаїни Будинок офіцерів ВПС Укаїни
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Oscar Music Awards від Lords of the Sound. 25 грудня 2016 року, у Вінницькому будинку офіцерів ВПС України, відбудеться концерт «Oscar Music Awards» від Lords of the Sound! Музика, визнана світом! Відомий оркестр Lords of the Sound постійно дивує глядача та проявляє себе в абсолютно різних амплуа. Але, безперечно, візитівкою майстерного колективу є виконання музики до кінофільмів. І ось нарешті, ми підготували, найбажанішу довгоочікувану програму «Music Oscar Awards»! У неї увійдуть добірні композиції тільки з тих кінострічок, що були нагороджені найпрестижнішою кіно-премією Oscar. Або, щонайменше, були номіновані на отримання премії за «Кращу музику до фільму».  То ж, для вас прозвучить жива симфонічна музика з таких культових кінокартин:   - Володар перстнів - Пірати Карибського моря - Гаррі Поттер - Зоряні війни - Гравітація - Запах жінки - Аватар - Матриця - Скажений Макс - Кримінальне чтиво - Мерзенна вісімка - Початок - Список Шиндлера - Король говорить - Отель Гранд Будапешт - Артист  - 007: Координати Скайфол  - Гладіатор - Титанік - Мулен Руж - Пурпурний дощ - 5 елемент.   У цій програмі немає зайвого, кожен фільм з цієї «золотої збірки» має свою багату історію та гідний бути улюбленим. Яскравим доповненням витонченого концерту стане супровід музикальних творів авторським відеорядом з елементами 3D, а дотепні витівки диригентів та ведучого, додадуть присмаку в море позитиву та гарного настрою. Ми пропонуємо не просто відвідати концерт. Ми запрошуємо вас провести з нами вишуканий вечір та насолодитись довершеною музикою у виконанні симфонічного оркестру.  Вдягайте елегантне вбрання та відчуйте смак витонченості разом з Lords of the Sound! В концерті приймають участь музиканти оркестру, у повному складі. Диригенти: Віталій Фізер та Віталій Саражинський. Продюсер: Андрій Новаторов.


Заказать и купить билеты на Lords of the Sound «Oscar Music Awards» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Lords of the Sound «Oscar Music Awards» в Виннице состоится 25 декабря 2016 г, 19:00, Будинок офіцерів ВПС Укаїни.

Oscar Music Awards від Lords of the Sound.

25 грудня 2016 року, у Вінницькому будинку офіцерів ВПС України, відбудеться концерт «Oscar

Music Awards» від Lords of the Sound! Музика, визнана світом!

Відомий оркестр Lords of the Sound постійно дивує глядача та проявляє себе в абсолютно різних амплуа. Але, безперечно, візитівкою майстерного колективу є виконання музики до кінофільмів.

І ось нарешті, ми підготували, найбажанішу довгоочікувану програму «Music Oscar Awards»! У неї увійдуть добірні композиції тільки з тих кінострічок, що були нагороджені найпрестижнішою кіно-премією Oscar. Або, щонайменше, були номіновані на отримання премії за «Кращу музику до фільму». 

То ж, для вас прозвучить жива симфонічна музика з таких культових кінокартин: 

 - Володар перстнів
 - Пірати Карибського моря
 - Гаррі Поттер
 - Зоряні війни
 - Гравітація
 - Запах жінки
 - Аватар
 - Матриця
 - Скажений Макс
 - Кримінальне чтиво
 - Мерзенна вісімка
 - Початок
 - Список Шиндлера
 - Король говорить
 - Отель Гранд Будапешт
 - Артист 
 - 007: Координати Скайфол 
 - Гладіатор
 - Титанік
 - Мулен Руж
 - Пурпурний дощ
 - 5 елемент.

 

У цій програмі немає зайвого, кожен фільм з цієї «золотої збірки» має свою багату історію та гідний бути улюбленим.

Яскравим доповненням витонченого концерту стане супровід музикальних творів авторським відеорядом з елементами 3D, а дотепні витівки диригентів та ведучого, додадуть присмаку в море позитиву та гарного настрою.

Ми пропонуємо не просто відвідати концерт. Ми запрошуємо вас провести з нами вишуканий вечір та насолодитись довершеною музикою у виконанні симфонічного оркестру. 

Вдягайте елегантне вбрання та відчуйте смак витонченості разом з Lords of the Sound!

В концерті приймають участь музиканти оркестру, у повному складі.

Диригенти: Віталій Фізер та Віталій Саражинський.

Продюсер: Андрій Новаторов.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber