Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Mainz в Виннице - 1

Mainz

Винница, 14 мая 2017 г, 19:00
Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского
ул. Театральная, 13
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Щоб розуміти історію слід говорити про неї за 50 років. Що ж змінилося з часів Другої світової війни, як діє пропаганда та контрпропаганда і де можна, і чи можливо, сховатися простій людині, яка продовжує жити та відчувати у часі війни. У виставі використано ефект кіно, аби створити напружену та автентичну атмосферу. Місце дії: постнациська Німеччина, готель у місті Майнц. Час дії: 1947 рік. Хто? Обмеження у віці: 16

Заказать и купить билеты на Mainz можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Mainz в Виннице состоится 14 мая 2017 г, 19:00, Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского.

Щоб розуміти історію слід говорити про неї за 50 років. Що ж змінилося з часів Другої світової війни, як діє пропаганда та контрпропаганда і де можна, і чи можливо, сховатися простій людині, яка продовжує жити та відчувати у часі війни.

У виставі використано ефект кіно, аби створити напружену та автентичну атмосферу. Місце дії: постнациська Німеччина, готель у місті Майнц. Час дії: 1947 рік. Хто?

Обмеження у віці: 16

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber