Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Мария Чайковская в Виннице - 1

Мария Чайковская

Винница, 10 марта 2018 г, 19:00
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
10 березня, одного весняного дня, почуття та голоси сердець зіллються в один яскравий і бурхливий потік музичного одкровення. На сцені вінницької філармонії представить свій новий пронизливий альбом «Квітка» та спеціальну святкову програму віртуозна виконавиця незалежного музичного простору Марія Чайковська. Поруч з творами з 4 музичних альбомів, на концерті у Вінниці вперше прозвучать нові пісні, що були написані Марією на вірші друзів - відомих сучасних поетів. Цей вечір залишиться в пам'яті слухачів ламповим інтимним затишком, теплими обіймами, дзвінким сміхом і чаруючими образами об обраних серцях, що тягнуться до омріяного взаємного кохання! Адже душам, які давно чекали, яким гостро необхідно почути, як прозвучить ця весна із вуст - рук тієї, що тендітно виткана з музики та любові дівчини - саме для них відкриті двері Філармонії. Всі бажаючі зігріти серця мелодіями кохання запрошуються 10 березня на сеанс колективного відтавання в місті Вінниця. Вінниця, 10 березня, 19:00, день зустрічі весни на сцені та презентація нового альбому.

Заказать и купить билеты на Мария Чайковская можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Мария Чайковская в Виннице состоится 10 марта 2018 г, 19:00, Винницкая областная филармония.

10 березня, одного весняного дня, почуття та голоси сердець зіллються в один яскравий і бурхливий потік музичного одкровення.

На сцені вінницької філармонії представить свій новий пронизливий альбом «Квітка» та спеціальну святкову програму віртуозна виконавиця незалежного музичного простору Марія Чайковська.

Поруч з творами з 4 музичних альбомів, на концерті у Вінниці вперше прозвучать нові пісні, що були написані Марією на вірші друзів - відомих сучасних поетів. Цей вечір залишиться в пам'яті слухачів ламповим інтимним затишком, теплими обіймами, дзвінким сміхом і чаруючими образами об обраних серцях, що тягнуться до омріяного взаємного кохання! Адже душам, які давно чекали, яким гостро необхідно почути, як прозвучить ця весна із вуст - рук тієї, що тендітно виткана з музики та любові дівчини - саме для них відкриті двері Філармонії.

Всі бажаючі зігріти серця мелодіями кохання запрошуються 10 березня на сеанс колективного відтавання в місті Вінниця.

Вінниця, 10 березня, 19:00, день зустрічі весни на сцені та презентація нового альбому.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber