Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
клубы Mountain Breeze в Виннице

Mountain Breeze

Винница, 11 марта 2017 г, 20:00
Арт-паб «BEEF EATER» Арт-паб «BEEF EATER»
ул. Пирогова, 47а
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Інді-поп гурт Mountain Breeze вперше у Вінниці відіграють великий сольний концерт. Фіналісти шоу "Х-фактор-7" виконають хіти, з якими так сміливо проходили з ефіру в ефір відомого українського телепроекту. Крім цього, хлопці потішать і авторським матеріалом, який так само торкнеться серця кожного меломана. "Віримо, що музикою можемо змінити світ. Зробити його кращим та цікавішим" - говорить Саша Біляк, лідер "Mountain Breeze". Власне, як впливає музика гурту на світ та оточуючих, можна буде особисто відчути вже 11 березня на ексклюзивному концерті у Вінниці.

Заказать и купить билеты на Mountain Breeze можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Клубы Mountain Breeze в Виннице состоится 11 марта 2017 г, 20:00, Арт-паб «BEEF EATER».

Інді-поп гурт Mountain Breeze вперше у Вінниці відіграють великий сольний концерт.

Фіналісти шоу "Х-фактор-7" виконають хіти, з якими так сміливо проходили з ефіру в ефір відомого українського телепроекту.
Крім цього, хлопці потішать і авторським матеріалом, який так само торкнеться серця кожного меломана.

"Віримо, що музикою можемо змінити світ. Зробити його кращим та цікавішим" - говорить Саша Біляк, лідер "Mountain Breeze". Власне, як впливає музика гурту на світ та оточуючих, можна буде особисто відчути вже 11 березня на ексклюзивному концерті у Вінниці.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber