Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт MOZGI в Виннице

MOZGI

Винница, 15 июня 2017 г, 19:00
Спортивный клуб НОКАУТ Спортивный клуб НОКАУТ
ул. Кирова, 2
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Презентація «BIG SHOW» MOZGI пройшла у День закоханих, 14 лютого, у Києві. У своїх враженнях вимоглива столична публіка одностайна: це дійсно нереальне шоу, подібного якому в Україні не було! - «BIG SHOW» - це свято музики, світла і звуку. Над новою програмою ми працювали з кращими професіоналами країни, і завдяки їхній праці і креативу вдалося реалізувати наші найсміливіші ідеї! – відзначає продюсер MOZGI Entertainment Ірина Горова. - Ми гідно представили новий формат шоу, який за своїм рівнем не поступається кращим світовим фестивалям танцювальної музики. І цієї весни «BIG SHOW» побачить вся країна! Спеціально для «BIG SHOW» команда Pravdin Production розробила унікальний віджеїнг для всіх номерів нової програми. Більше того - кожний глядач може стати безпосереднім учасником «BIG SHOW». Єдині в Україні динамічні лебідки, встановлені над залом, будуть створювати ефект невагомості – світло буде опускатися на глядачів, реагуючи на їхні рухи в залі, і кожний зможе дістати до сонця! На сцені буде встановлена величезна кількість професійних освітлювальних приладів, які до цього використовувались в Україні тільки на премії M1 Music Awards 2016. Центральним героєм «BIG SHOW» стане віртуальна голова, вже відома за обкладинкою міні-альбому «Bar» і кліпу «Полицаи». Ожилий символ групи буде говорити з глядачами і керувати усіма діями, а зв'язок між сценою і залою буде здійснюватись за допомогою світлодіодних браслетів. Тисячі сяючих у такт музиці вогнів перетворять залу у нескінченну галактику, де щастя, драйв і ейфорія переповнюватимуть кожного!


Заказать и купить билеты на MOZGI можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт MOZGI в Виннице состоится 15 июня 2017 г, 19:00, Спортивный клуб НОКАУТ.

Презентація «BIG SHOW» MOZGI пройшла у День закоханих, 14 лютого, у Києві. У своїх враженнях вимоглива столична публіка одностайна: це дійсно нереальне шоу, подібного якому в Україні не було!

- «BIG SHOW» - це свято музики, світла і звуку. Над новою програмою ми працювали з кращими професіоналами країни, і завдяки їхній праці і креативу вдалося реалізувати наші найсміливіші ідеї! – відзначає продюсер MOZGI Entertainment Ірина Горова. - Ми гідно представили новий формат шоу, який за своїм рівнем не поступається кращим світовим фестивалям танцювальної музики. І цієї весни «BIG SHOW» побачить вся країна!

Спеціально для «BIG SHOW» команда Pravdin Production розробила унікальний віджеїнг для всіх номерів нової програми.

Більше того - кожний глядач може стати безпосереднім учасником «BIG SHOW». Єдині в Україні динамічні лебідки, встановлені над залом, будуть створювати ефект невагомості – світло буде опускатися на глядачів, реагуючи на їхні рухи в залі, і кожний зможе дістати до сонця!

На сцені буде встановлена величезна кількість професійних освітлювальних приладів, які до цього використовувались в Україні тільки на премії M1 Music Awards 2016.

Центральним героєм «BIG SHOW» стане віртуальна голова, вже відома за обкладинкою міні-альбому «Bar» і кліпу «Полицаи». Ожилий символ групи буде говорити з глядачами і керувати усіма діями, а зв'язок між сценою і залою буде здійснюватись за допомогою світлодіодних браслетів. Тисячі сяючих у такт музиці вогнів перетворять залу у нескінченну галактику, де щастя, драйв і ейфорія переповнюватимуть кожного!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber