Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль Contemporary music days in Vinnytsia-2018 в Виннице - 1

Contemporary music days in Vinnytsia-2018, Мультиквиток

Винница, 17 марта 2018 г, 18:00
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
17-18 березня для вінничан та гостей міста відкриються двері у світ сучасної музики в рамках фестивалю Contemporary music days in Vinnytsia. Глядачі побачать 4 новаторські та ексклюзивні музичні проекти, створені видатними митцями сучасності. Кожен проект буде супроводжувати виняткова і неповторна візуалізація. «Фестиваль Contemporary music days in Vinnytsia – це нове обличчя Форуму молодої музики «Барви музики ХХ століття», який протягом 16 років знайомив вінничан із кращою авангардною музикою України та світу, - розповідає директор Contemporary music days in Vinnytsia, заслужена артистка України Ірина Френкель. - Провести не просто ребрендинг, а повний перезапуск, ми вирішили тому, що сучасна музика вже давно вийшла за рамки виключно авангарду. Якщо раніше ми мали справу з музикою ХХ століття, то за ці 17 років виникли нові музичні течії ХХІ століття, з’явилися нові надзвичайні імена, які працюють у принципово нових жанрах та манері. Це вже не просто нова, а новітня музика! Її краса та розмаїття, глибокий та багатогранний світ щороку будуть представлені на нашому фестивалі». Програма фестивалю Contemporary music days in Vinnytsia-2018 продумана так, аби кожен глядач отримав максимум насолоди та вражень.

Заказать и купить билеты на Contemporary music days in Vinnytsia-2018, Мультиквиток можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Фестиваль Contemporary music days in Vinnytsia-2018 в Виннице состоится 17 марта 2018 г, 18:00, Винницкая областная филармония.

17-18 березня для вінничан та гостей міста відкриються двері у світ сучасної музики в рамках фестивалю Contemporary music days in Vinnytsia. Глядачі побачать 4 новаторські та ексклюзивні музичні проекти, створені видатними митцями сучасності. Кожен проект буде супроводжувати виняткова і неповторна візуалізація.

«Фестиваль Contemporary music days in Vinnytsia – це нове обличчя Форуму молодої музики «Барви музики ХХ століття», який протягом 16 років знайомив вінничан із кращою авангардною музикою України та світу, - розповідає директор Contemporary music days in Vinnytsia, заслужена артистка України Ірина Френкель. - Провести не просто ребрендинг, а повний перезапуск, ми вирішили тому, що сучасна музика вже давно вийшла за рамки виключно авангарду. Якщо раніше ми мали справу з музикою ХХ століття, то за ці 17 років виникли нові музичні течії ХХІ століття, з’явилися нові надзвичайні імена, які працюють у принципово нових жанрах та манері. Це вже не просто нова, а новітня музика! Її краса та розмаїття, глибокий та багатогранний світ щороку будуть представлені на нашому фестивалі».

Програма фестивалю Contemporary music days in Vinnytsia-2018 продумана так, аби кожен глядач отримав максимум насолоди та вражень.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber