Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Национальный Президентский оркестр в Виннице

Национальный Президентский оркестр

Винница, 18 мая 2017 г, 18:30
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Когда: 18 мая, начало в 18:30 Где: Винницкая обл. филармония Дорогі вінничани та гості міста! З 14 по 20 травня Вінницька обласна філармонія запрошує на ХV Міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк. 18-го травня на сцені філармонії — почесний гість фестивалю — Національний президентський оркестр. Художній керівник та головний диригент — народний артист України, професор Анатолій Молотай, диригент — Максим Гусак. Показовий державний колектив дивуватиме новою програмою, до якої увійшли перлини світової класики та кращі сучасні здобутки. Вперше у Вінниці пролунає Симфонія для оркестру “Божественна комедія”, написана за поемою Данте одним із найпопулярніших американських композиторів сьогодення Робертом Смітом. Фестиваль проходить під гаслом “Мистецтво заради миру” - частину коштів, виручених від реалізації квитків, буде перераховано у Фонд підтримки учасників АТО.


Заказать и купить билеты на Национальный Президентский оркестр можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Национальный Президентский оркестр в Виннице состоится 18 мая 2017 г, 18:30, Винницкая областная филармония.

Когда: 18 мая, начало в 18:30

Где: Винницкая обл. филармония

Дорогі вінничани та гості міста! З 14 по 20 травня Вінницька обласна філармонія запрошує на ХV Міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк.

18-го травня на сцені філармонії — почесний гість фестивалю — Національний президентський оркестр. Художній керівник та головний диригент — народний артист України, професор Анатолій Молотай, диригент — Максим Гусак.

Показовий державний колектив дивуватиме новою програмою, до якої увійшли перлини світової класики та кращі сучасні здобутки. Вперше у Вінниці пролунає Симфонія для оркестру “Божественна комедія”, написана за поемою Данте одним із найпопулярніших американських композиторів сьогодення Робертом Смітом.

Фестиваль проходить під гаслом “Мистецтво заради миру” - частину коштів, виручених від реалізації квитків, буде перераховано у Фонд підтримки учасників АТО.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber