Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт XVI фестиваль ім. Чайковського та фон Мекк - Олег Полянський в Виннице

XVI фестиваль ім. Чайковського та фон Мекк - Олег Полянський

Винница, 15 мая 2018 г, 18:30
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
XVI Міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк – Олег Полянський (фортепіано, Німеччина)15 травня. Другий день Міжнародного фестивалю ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк присвячено фортепіанній музиці. Олег Полянський — один із українських піаністів-лауреатів Міжнародного конкурсу імені Чайковського. 25 років життя і роботи в Німеччині сформували його унікальний виконавський стиль, і сьогодні він є одним із найзатребуваніших піаністів світу, виступаючи як соліст із оркестрами та як камерний виконавець. Програму вечора можна назвати монументальною, адже вона об'єднала одного із Віденських класиків — Бетховена, і двох великих романістів — Шопена і Чайковського. ПРОГРАМА: Л.ван Бетховен. Соната №13, Es-dur, ор.27Ф. Шопен. Фантазія f-moll, ор. 49П.І. Чайковський. Варіації F-durФ. Шопен. Балада №1, g-mollП.І. Чайковський. Велика соната, G-dur, ор. 37 Уже п'ятий рік поспіль фестиваль проходить під гаслом “Мистецтво заради миру” – частину коштів, виручених від реалізації квитків, буде перераховано у Фонд підтримки учасників АТО.

Заказать и купить билеты на XVI фестиваль ім. Чайковського та фон Мекк - Олег Полянський можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт XVI фестиваль ім. Чайковського та фон Мекк - Олег Полянський в Виннице состоится 15 мая 2018 г, 18:30, Винницкая областная филармония.

XVI Міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк – Олег Полянський (фортепіано, Німеччина)

15 травня. Другий день Міжнародного фестивалю ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк присвячено фортепіанній музиці. Олег Полянський — один із українських піаністів-лауреатів Міжнародного конкурсу імені Чайковського. 25 років життя і роботи в Німеччині сформували його унікальний виконавський стиль, і сьогодні він є одним із найзатребуваніших піаністів світу, виступаючи як соліст із оркестрами та як камерний виконавець. Програму вечора можна назвати монументальною, адже вона об'єднала одного із Віденських класиків — Бетховена, і двох великих романістів — Шопена і Чайковського.

ПРОГРАМА:

Л.ван Бетховен. Соната №13, Es-dur, ор.27
Ф. Шопен. Фантазія f-moll, ор. 49
П.І. Чайковський. Варіації F-dur
Ф. Шопен. Балада №1, g-moll
П.І. Чайковський. Велика соната, G-dur, ор. 37

Уже п'ятий рік поспіль фестиваль проходить під гаслом “Мистецтво заради миру” – частину коштів, виручених від реалізації квитків, буде перераховано у Фонд підтримки учасників АТО.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber