Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Оркестр «Виртуозы Киева» в Виннице

Оркестр «Виртуозы Киева»

Винница, 27 октября 2017 г, 19:00
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
150 - 350 грн.
Отменено
Вперше на сцені Вінніцької Обласної Філармонії найпопулярніший оркестр України «Віртурзи Києва» 27 жовтня о 19:00 в стінах Вінницької Обласної Філармонії вперше пролунає програма «Класика для всіх» у виконанні оркестру «Віртуози Києва», який приголомшив столицю великою кількістю аншлагових концертів щомісяця. У виконанні віртуозів прозвучать знайомі слухачеві твори класичної музики таких композиторів як Й.С.Бах, В.А.Моцарт, Е.У.Елгар, А.Вівальді, П.І.Чайковський, Е.Гріг, А.П’яццола і улюблені твори оркестру. Традиційно кожна композиція буде супроводжуватись розповідями про життя і творчість композиторів, цікавими історіями про створення музичних шедеврів. Музиканти оркестру «Віртуози Києва» - представники головних Національних музичних колективів країни. Вони вихованці кращих педагогів України, Європи і США, багато з яких навчалися і працювали у легендарного українського скрипаля Б. А. Которовича. Подаруйте собі та своїм близьким чарівний вечір наповнений музикою!


Возврат денег за купленные билеты будет производиться в местах покупки.

Заказать и купить билеты на Оркестр «Виртуозы Киева» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Оркестр «Виртуозы Киева» в Виннице состоится 27 октября 2017 г, 19:00, Винницкая областная филармония.


Вперше на сцені Вінніцької Обласної Філармонії найпопулярніший оркестр України «Віртурзи Києва»

27 жовтня о 19:00 в стінах Вінницької Обласної Філармонії вперше пролунає програма «Класика для всіх» у виконанні оркестру «Віртуози Києва», який приголомшив столицю великою кількістю аншлагових концертів щомісяця.

У виконанні віртуозів прозвучать знайомі слухачеві твори класичної музики таких композиторів як Й.С.Бах, В.А.Моцарт, Е.У.Елгар, А.Вівальді, П.І.Чайковський, Е.Гріг, А.П’яццола і улюблені твори оркестру. Традиційно кожна композиція буде супроводжуватись розповідями про життя і творчість композиторів, цікавими історіями про створення музичних шедеврів.

Музиканти оркестру «Віртуози Києва» - представники головних Національних музичних колективів країни. Вони вихованці кращих педагогів України, Європи і США, багато з яких навчалися і працювали у легендарного українського скрипаля Б. А. Которовича.

Подаруйте собі та своїм близьким чарівний вечір наповнений музикою!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber