Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль PianoExtremist в Виннице

PianoExtremist

Винница, 14 октября 2017 г, 18:00
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
80 - 180 грн.
Отменено
#PianoExtremist - музичний символ Революції Гідності в Україні та боротьби за Свободу Людей. Майже три роки, з подій на Майдані, композитор та виконавець, якого назвали #PIANOEXTREMIST, грає у жанрі "історична неокласика" по містах України та на Сході, в зоні бойових дій (загалом за 2 роки більше 150 концертів) Краще за слова говорить його музика, яку він грає на своєму піаніно, подарованого йому другом для виступів у АТО. З музикою #ПіаністаМайдану асоціюється Революція та масові протистояння, під час яких "беркут" та "тітушки" вбили сотні людей за відстоювання права жити у новій країні. Piano Extremist вперше зіграв на Хрещатику твір Ludovico Einaudi – Nuvole bianche у балаклаві та бронежилеті, набравши 500 000 переглядів на youtube за добу і став музичним символом Майдану. СЛОГАН : У КОЖНОГО СВОЯ ЗБРОЯ - ДІЙ!

Все купленные билеты можно вернуть в кассе Афиши Винницы (ТСК Магигранд, 2 этаж, пр-т Юности, 43а)

Заказать и купить билеты на PianoExtremist можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль PianoExtremist в Виннице состоится 14 октября 2017 г, 18:00, Винницкая областная филармония.

#PianoExtremist - музичний символ Революції Гідності в Україні та боротьби за Свободу Людей.

Майже три роки, з подій на Майдані, композитор та виконавець, якого назвали #PIANOEXTREMIST, грає у жанрі "історична неокласика" по містах України та на Сході, в зоні бойових дій (загалом за 2 роки більше 150 концертів)

Краще за слова говорить його музика, яку він грає на своєму піаніно, подарованого йому другом для виступів у АТО.

З музикою #ПіаністаМайдану асоціюється Революція та масові протистояння, під час яких "беркут" та "тітушки" вбили сотні людей за відстоювання права жити у новій країні.

Piano Extremist вперше зіграв на Хрещатику твір Ludovico Einaudi – Nuvole bianche у балаклаві та бронежилеті, набравши 500 000 переглядів на youtube за добу і став музичним символом Майдану.

СЛОГАН : У КОЖНОГО СВОЯ ЗБРОЯ - ДІЙ!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber