Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти» в Виннице - 1

Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти»

Винница, 30 мая 2016 г, 19:00
Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского
ул. Театральная, 13
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Проводжати весну і зустрічати довгоочікуване літо Вінниця буде у компанії Сергія Притули і «ВАР’ЯТИ ШОУ». 30 травня о 19.00 у Вінницькому академічному театрі імені Садовського вінничан і гостей міста чекає абсолютно нова програма, нові жарти, гумористичні пісні і блискавичні мініатюри від улюблених акторів «ВАР’ЯТИ ШОУ»! Як завжди тільки для вас - живий звук, щире спілкування з публікою і вражаюча атмосфера, якої немає на жодному іншому концерті! Вінниця настільки полюбила «ВАР’ЯТИ ШОУ», що як тільки у продажу з’являються квитки на їхні концерти, жителі і гості міста їх миттю розбирають! А після концерту тут же розпитують, коли буде наступний. Новий 2016 рік Вінниця зустрічала саме з «ВАР’ЯТИ ШОУ»! На концерті 1 січня був абсолютний аншлаг. Під шалені оплески глядачів Сергій Притула пообіцяв приїхати до нашого міста навесні і зараз цю обіцянку виконує, везучи з «вар’ятами» нову порцію свіженьких жартів і номерів! «ВАР’ЯТИ ШОУ» не відступають від принципів, тому традиційно на концерті не буде вульгарщини, ненормативної лексики і жартів про політику. Зате найвеселіших комічних ситуацій з нашого життя - з лихвою! «ВАР’ЯТИ ШОУ» - це україномовне гумористичне шоу № 1 в Україні, яке вже шість років доводить, що саме український гумор - це гумор найвищого ґатунку! Їхні концерти з успіхом проходять у Чехії, а на гастролі вже давно кличуть США і Канада. А вже дуже скоро з’явиться телеверсія шоу на «Новому каналі». Наживо насолодитися відмінним гумором, майстерною акторською грою найкращих коміків і відпочити всією сім’єю на найвеселішому концерті «ВАР’ЯТИ ШОУ» вінничани зможуть 30 травня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського! Приходьте і будемо разом сміятися досхочу! Найкращий настрій і суцільний позитив - гарантовані!

Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти» в других городах:

20вс мая, 2018

КиевМЦКИ (Октябрьский)

20:00 180 - 1100 50+ шт. купить
22вт мая, 2018

УжгородЗакарпатский Дра...

20:00 150 - 450 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти» в Виннице состоится 30 мая 2016 г, 19:00, Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского.

Проводжати весну і зустрічати довгоочікуване літо Вінниця буде у компанії Сергія Притули і «ВАР’ЯТИ ШОУ».

30 травня о 19.00 у Вінницькому академічному театрі імені Садовського вінничан і гостей міста чекає абсолютно нова програма, нові жарти, гумористичні пісні і блискавичні мініатюри від улюблених акторів «ВАР’ЯТИ ШОУ»!

Як завжди тільки для вас - живий звук, щире спілкування з публікою і вражаюча атмосфера, якої немає на жодному іншому концерті!

Вінниця настільки полюбила «ВАР’ЯТИ ШОУ», що як тільки у продажу з’являються квитки на їхні концерти, жителі і гості міста їх миттю розбирають! А після концерту тут же розпитують, коли буде наступний.

Новий 2016 рік Вінниця зустрічала саме з «ВАР’ЯТИ ШОУ»! На концерті 1 січня був абсолютний аншлаг. Під шалені оплески глядачів Сергій Притула пообіцяв приїхати до нашого міста навесні і зараз цю обіцянку виконує, везучи з «вар’ятами» нову порцію свіженьких жартів і номерів!

«ВАР’ЯТИ ШОУ» не відступають від принципів, тому традиційно на концерті не буде вульгарщини, ненормативної лексики і жартів про політику. Зате найвеселіших комічних ситуацій з нашого життя - з лихвою!

«ВАР’ЯТИ ШОУ» - це україномовне гумористичне шоу № 1 в Україні, яке вже шість років доводить, що саме український гумор - це гумор найвищого ґатунку! Їхні концерти з успіхом проходять у Чехії, а на гастролі вже давно кличуть США і Канада. А вже дуже скоро з’явиться телеверсія шоу на «Новому каналі».

Наживо насолодитися відмінним гумором, майстерною акторською грою найкращих коміків і відпочити всією сім’єю на найвеселішому концерті «ВАР’ЯТИ ШОУ» вінничани зможуть 30 травня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського!

Приходьте і будемо разом сміятися досхочу!

Найкращий настрій і суцільний позитив - гарантовані!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber