Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
клубы Shoegaze show в Виннице

Shoegaze show

Винница, 23 октября 2016 г, 20:00
Арт-паб «Royal Pub» Арт-паб «Royal Pub»
ул. Коцюбинського, 39
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Незабутня shoegaze атмосфера з нотками осінньої меланхолії чекають на тебе! Manon Meur - молодий шугейз гурт із Чехії, який експерементує з Британською музикою 90-х років гряючи її на свій мотим із свіжим та сучасним звучанням. Родом із маленького містечка Раковнік, що ховається у віддалених пагорбах на захід від Праги. Їх музика може стати ідеальним саундтреком для вашої подорожі потягом сільською місцевістю чи залитими світлом та шумом вулицями великого міста. Kalle (slowcore, Czech Republic) Дует из Табор, Чехія, учасниками якого є Veronika Buriánková та David Zeman. Дебютний "Live from the room" наша жива сесія записана на 4-трековий касетний рекордер Yamaha MT4X. Вся музика записана за допомогою Danelectro гітари, купи гітарної обробки і луп ефектів (за винятком останньої пісні).

Заказать и купить билеты на Shoegaze show можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Клубы Shoegaze show в Виннице состоится 23 октября 2016 г, 20:00, Арт-паб «Royal Pub».

Незабутня shoegaze атмосфера з нотками осінньої меланхолії чекають на тебе!

Manon Meur - молодий шугейз гурт із Чехії, який експерементує з Британською музикою 90-х років гряючи її на свій мотим із свіжим та сучасним звучанням. Родом із маленького містечка Раковнік, що ховається у віддалених пагорбах на захід від Праги. Їх музика може стати ідеальним саундтреком для вашої подорожі потягом сільською місцевістю чи залитими світлом та шумом вулицями великого міста.

Kalle (slowcore, Czech Republic) Дует из Табор, Чехія, учасниками якого є Veronika Buriánková та David Zeman.

Дебютний "Live from the room" наша жива сесія записана на 4-трековий касетний рекордер Yamaha MT4X. Вся музика записана за допомогою Danelectro гітари, купи гітарної обробки і луп ефектів (за винятком останньої пісні).

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber