Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Шоу на льду «Русалочка» в Виннице

Шоу на льду «Русалочка»

Винница, 26 марта 2017 г, 17:00
ТРЦ Мегамолл ТРЦ Мегамолл
ул.600-летия, 17
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
РУСАЛОНЬКА Театр льодових мініатюр "Кристал" (м.Дніпропетровськ) запрошує всіх вінничан на незвичайне казкове шоу «Русалонька» на льодовій арені ТРЦ "Мегамол" Вперше у Вінниці на льодовій арені 50 вихованців дніпропетровської балетної школи покажуть одночасно майстерність фігурного катання, хореографії та акробатики. На вас чекають чарівні декорації і ростові ляльки.Дніпропетровський балет на льоду "Кристал" - єдиний в Україні колектив цього жанру, який з честю представляє Україну на зарубіжних льодових аренах та міжнародних фестивалях у Франції, США, Литві та Китаю. В цьому році Театру льодових мініатюр «Кристал» виповнилося 25 років. Чверть століття український балет на льоду дарує задоволення яскравими і незабутніми виставами глядачам на аренах льодових палаців світу. Художній керівник - Валентина Губенко.«Русалонька» - всесвітньо відома казка Ганса Християна Андерсона, що розповідає про доньку морського царя, яка відмовилася від звичного життя в морських глибинах і позбулася голосу, щоб отримати людську душу і любов принца. Казка «Русалонька» вчить добру і безкорисливості, вчить прагнути до того, що бажаєш, всією душею. Справедливість переможе і добро обернеться добром!Чарівна атмосфера казки - саме те, що потрібно вашій родині в дні весняних канікул. Театр на льоду "Кристал" запрошує вінничан завітати на феєричне шоу і на де-який час розчинитися в казці! Доторкніться до чуда всією сім'єю!


Заказать и купить билеты на Шоу на льду «Русалочка» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Шоу на льду «Русалочка» в Виннице состоится 26 марта 2017 г, 17:00, ТРЦ Мегамолл.

РУСАЛОНЬКА

Театр льодових мініатюр "Кристал" (м.Дніпропетровськ) запрошує всіх вінничан на незвичайне казкове шоу «Русалонька» на льодовій арені ТРЦ "Мегамол"

Вперше у Вінниці на льодовій арені 50 вихованців дніпропетровської балетної школи покажуть одночасно майстерність фігурного катання, хореографії та акробатики. На вас чекають чарівні декорації і ростові ляльки.
Дніпропетровський балет на льоду "Кристал" - єдиний в Україні колектив цього жанру, який з честю представляє Україну на зарубіжних льодових аренах та міжнародних фестивалях у Франції, США, Литві та Китаю. В цьому році Театру льодових мініатюр «Кристал» виповнилося 25 років. Чверть століття український балет на льоду дарує задоволення яскравими і незабутніми виставами глядачам на аренах льодових палаців світу.

Художній керівник - Валентина Губенко.
«Русалонька» - всесвітньо відома казка Ганса Християна Андерсона, що розповідає про доньку морського царя, яка відмовилася від звичного життя в морських глибинах і позбулася голосу, щоб отримати людську душу і любов принца. Казка «Русалонька» вчить добру і безкорисливості, вчить прагнути до того, що бажаєш, всією душею. Справедливість переможе і добро обернеться добром!
Чарівна атмосфера казки - саме те, що потрібно вашій родині в дні весняних канікул.

Театр на льоду "Кристал" запрошує вінничан завітати на феєричне шоу і на де-який час розчинитися в казці!

Доторкніться до чуда всією сім'єю!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber