Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Спящая красавица в Виннице - 1

Спящая красавица

Винница, 19 мая 2017 г, 18:30
Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского
ул. Театральная, 13
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Балет-феєрія на 2 дії “СПЛЯЧА КРАСУНЯ”Когда: 19 мая, начало в 18:30Где: театр им. Садовского Дорогі вінничани та гості міста! З 14 по 20 травня Вінницька обласна філармонія запрошує на ХV Міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк. Розкішний подарунок до Дня Європи вінничанам готує Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва. 19-го травня у приміщенні Музично-драматичного театру імені Миколи Садовського - балет-феєрія П.І.Чайковського “Спляча красуня”. Лібрето Івана Всеволожcького та Маріуса Петіпа, за мотивами казок Шарля Перро. Хореографія Маріуса Петіпа та Федора Лопухова Балетмейстер-постановник – народний артист України Віктор Литвинов Декорації та костюми – за ескізами заслуженого діяча мистецтв України Юрія Білоненка Балетмейстери-репетитори – Оксана Хамровська, Іван Козлов Головний балетмейстер театру – народна артистка України Тетяна Боровик Фестиваль проходить під гаслом “Мистецтво заради миру” - частину коштів, виручених від реалізації квитків, буде перераховано у Фонд підтримки учасників АТО.


Заказать и купить билеты на Спящая красавица можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Спящая красавица в Виннице состоится 19 мая 2017 г, 18:30, Академический музыкально-драматический театр им. Н. Садовского.

Балет-феєрія на 2 дії “СПЛЯЧА КРАСУНЯ”
Когда: 19 мая, начало в 18:30
Где: театр им. Садовского

Дорогі вінничани та гості міста! З 14 по 20 травня Вінницька обласна філармонія запрошує на ХV Міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк.

Розкішний подарунок до Дня Європи вінничанам готує Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва. 19-го травня у приміщенні Музично-драматичного театру імені Миколи Садовського - балет-феєрія П.І.Чайковського “Спляча красуня”.

Лібрето Івана Всеволожcького та Маріуса Петіпа,

за мотивами казок Шарля Перро.

Хореографія Маріуса Петіпа та Федора Лопухова

Балетмейстер-постановник – народний артист України Віктор Литвинов

Декорації та костюми – за ескізами заслуженого діяча мистецтв України Юрія Білоненка

Балетмейстери-репетитори – Оксана Хамровська, Іван Козлов

Головний балетмейстер театру – народна артистка України Тетяна Боровик

Фестиваль проходить під гаслом “Мистецтво заради миру” - частину коштів, виручених від реалізації квитків, буде перераховано у Фонд підтримки учасників АТО.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber