Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
1, 2 и 9 мая — call-центр работает с 11:00 до 17:00
спектакль Станислав Зубицкий в Виннице

Станислав Зубицкий

Винница, 21 сентября 2016 г, 18:30
Вінницька обласна філармонія Вінницька обласна філармонія
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Дорогі вінничани та гості міста, вінницька обласна філармонія розпочинає ювілейний 80-ий концертний сезон! Урочисте відкриття сезону відбудеться 21-го вересня в рамках традиційного проекту філармонії “Вечори з “Аркатою””. Вечір сучасної української музики презентує італійський флейтист українського походження Станіслав Зубицький. Продовжуючи традицію минулого сезону — на останньому концерті кожного циклу серед власників абонементів буде розіграно цінні призи від наших меценатів! А також новинка ювілейного сезону, окрім можливості придбати квитки в касі філармонії, віднині на наші концерти відкрито електронний продаж квитків Тож не пропустіть унікальної нагоди відвідати урочисте відкриття 80-го концертного сезону 21-го вересня о 18:30 в залі філармонії. Слідкуйте за афішами у місті та на офіційному сайті філармонії.


Заказать и купить билеты на Станислав Зубицкий можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Станіслав Зубицький в Виннице состоится 21 сентября 2016 г, 18:30.

Дорогі вінничани та гості міста, вінницька обласна філармонія розпочинає ювілейний 80-ий концертний сезон! 

Урочисте відкриття сезону відбудеться 21-го вересня в рамках традиційного проекту філармонії “Вечори з “Аркатою””.

Вечір сучасної української музики презентує італійський флейтист українського походження Станіслав Зубицький.

Продовжуючи традицію минулого сезону — на останньому концерті кожного циклу серед власників абонементів буде розіграно цінні призи від наших меценатів!

А також новинка ювілейного сезону, окрім можливості придбати квитки в касі філармонії, віднині на наші концерти відкрито електронний продаж квитків

Тож не пропустіть унікальної нагоди відвідати урочисте відкриття 80-го концертного сезону 21-го вересня о 18:30 в залі філармонії. 

Слідкуйте за афішами у місті та на офіційному сайті філармонії.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram