Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
семинар Сергей Жадан в Виннице

Сергей Жадан, «Тамплиеры»

Винница, 23 декабря 2016 г, 19:00
Арт галерея «Интер Шик» Арт галерея «Интер Шик»
ул.Архитектора Артынова, 12а
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Дорогі брати і сестри. 23 серпня вийшла друком нова книга віршів Сергія Жадана "Тамплієри". Запрошуємо вас на презентацію у Вінниці, що складатиметься з читання та автограф-сесії. "І ось вони повертаються з війни, на яку багатьох їх покликали, і помічають, що війна насправді тривала лише для них. І що відповідати за неї тепер доведеться лише їм. І прірва між їхньою відповідальністю та їхньою війною заповнена злістю й запеклістю, але також і вірою та наполегливістю. І подолати цю прірву може лише той, хто пам’ятає, з чого все почалося. А головне – знає, чим усе має закінчитися." «Тамплієри» - 39 віршів про війну, яку ніхто не оголошував, про біль, із яким ніхто не може впоратися, про любов, від якої ніхто не може відмовитися, та надію, на якій усе тримається.  


Заказать и купить билеты на Сергей Жадан, «Тамплиеры» можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Семинар Сергей Жадан в Виннице состоится 23 декабря 2016 г, 19:00.

Дорогі брати і сестри. 23 серпня вийшла друком нова книга віршів Сергія Жадана "Тамплієри". Запрошуємо вас на презентацію у Вінниці, що складатиметься з читання та автограф-сесії.

"І ось вони повертаються з війни, на яку багатьох їх покликали, і помічають, що війна насправді тривала лише для них. І що відповідати за неї тепер доведеться лише їм. І прірва між їхньою відповідальністю та їхньою війною заповнена злістю й запеклістю, але також і вірою та наполегливістю. І подолати цю прірву може лише той, хто пам’ятає, з чого все почалося. А головне – знає, чим усе має закінчитися."

«Тамплієри» - 39 віршів про війну, яку ніхто не оголошував, про біль, із яким ніхто не може впоратися, про любов, від якої ніхто не може відмовитися, та надію, на якій усе тримається.