X
Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Театр Теней «Teulis» в Виннице - 1

Театр Теней «Teulis»

Винница, 24 мая 2016 г, 19:00
Дом офицеров в Виннице Дом офицеров в Виннице
пл. Победы, 1
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Улюбленці публіки - неперевершений театр тіней «TEULIS» - з новим яскравим шоу у Вінниці! 24 травня о 19.00 у Будинку Офіцерів ці чарівники змінять ваше уявлення про людські можливості! Прямо на ваших очах буде створюватися оригінальний естетичний світ тіней, де силуети на сцені оживають в унікальних картинах тривимірного різноманіття життя! Постановки нового шоу, яке артисти «TEULIS» привезуть у Вінницю, поєднують у собі елементи театру і висококласної акробатики, у них використовуються оптичні ілюзії, а також вражаючі відеопроекції. У палітрі образів театру тіней «TEULIS» немає місця формальним лекалам і фальшивим емоціям, тільки майстерність професіоналів! Театр тіней «TEULIS» – це одкровення силуетів людських історій і нічого стороннього! Майстерність театру тіней «TEULIS» по достоїнству оцінили глядачі в Італії, Туреччині, Чехії, Словаччині, Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Японії ― там артистів, стоячи, проводжали зали по 35 тисяч глядачів! 24 травня о 19.00 у Будинку Офіцерів найяскравіші емоції зможуть пережити і всі вінничани та гості міста. Вас чекає казкове шоу і дивовижна хореографія!

Театр Теней «Teulis» в других городах:

04вс июня, 2017

КиевНМАУ им.Чайковского

16:00 190 - 490 50+ шт. купить
04вс июня, 2017

КиевНМАУ им.Чайковского

19:00 190 - 490 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Театр Теней «Teulis» можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Театр Теней «Teulis» в Виннице состоится 24 мая 2016 г, 19:00.

Улюбленці публіки - неперевершений театр тіней «TEULIS» - з новим яскравим шоу у Вінниці!

24 травня о 19.00 у Будинку Офіцерів ці чарівники змінять ваше уявлення про людські можливості!

Прямо на ваших очах буде створюватися оригінальний естетичний світ тіней, де силуети на сцені оживають в унікальних картинах тривимірного різноманіття життя!

Постановки нового шоу, яке артисти «TEULIS» привезуть у Вінницю, поєднують у собі елементи театру і висококласної акробатики, у них використовуються оптичні ілюзії, а також вражаючі відеопроекції.

У палітрі образів театру тіней «TEULIS» немає місця формальним лекалам і фальшивим емоціям, тільки майстерність професіоналів!

Театр тіней «TEULIS» – це одкровення силуетів людських історій і нічого стороннього! Майстерність театру тіней «TEULIS» по достоїнству оцінили глядачі в Італії, Туреччині, Чехії, Словаччині, Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Японії ― там артистів, стоячи, проводжали зали по 35 тисяч глядачів!

24 травня о 19.00 у Будинку Офіцерів найяскравіші емоції зможуть пережити і всі вінничани та гості міста. Вас чекає казкове шоу і дивовижна хореографія!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram