Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт The Hardkiss в Виннице - 1

The Hardkiss

Винница, 02 сентября 2016 г, 19:00
Дом офицеров в Виннице Дом офицеров в Виннице
пл. Победы, 1
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Свій хардовий поцілунок Вінниці шле неповторний колектив The HARDKISS! 2 вересня о 19.00 у Будинку офіцерів оригінальні, неповторні і завжди непередбачувані The HARDKISS дадуть додатковий великий сольний концерт у Вінниці. Буде приголомшливий перформанс, найяскравіші образи, нові прем’єри і всі улюблені хіти The HARDKISS! У виконанні Юлії Саніної і її чудової команди ви почуєте композиції, які стали легендами: «Helpless», «Stones», «Organ», «Tony, Talk!», «Make-Up» та багато інших. Концерт цих музикантів – це запаморочливе шоу, до якого варто підготуватися заздалегідь! Електропоп, глем-рок, поп-рок - у найкрутіших музичних стилях The HARDKISS почувають себе, як риба у воді. З 2011 року і донині The HARDKISS є однією з найяскравіших зірок на вітчизняному небокраї, яку, між іншим, неозброєним оком видно й далеко за межами України. Вони співпрацювали з британцями і французами, скоряли бразильські танцполи і французькі фестивалі, брали штурмом російські хіт-паради, де з легкістю обходили всіх конкурентів. Відкриття, бренд, рідкісна коштовність, нове слово в українській музиці – які тільки епітети не супроводжували їхню унікальну творчість! Які тільки захоплені відгуки не виходять з-під пера журналістів й інших критиків, що коментують черговий кліп і альбом чудової групи. А квитки на концерт The HARDKISS розлітаються… Ні, не як гарячі пиріжки! З набагато більшими швидкостями і ентузіазмом! Кожний новий концерт групи The HARDKISS – це приголомшливий коктейль з інгредієнтами екстра-класу. Потужне звучання, неймовірний драйв, божевільні емоції і неординарні сценічні образи, створенню яких приділяється особлива увага. Світ The HARDKISS – це безодня, куди варто потрапити хоча б раз. Адже потім вона вже не відпустить – якщо, звичайно, ви - справжній меломан, для якого почуття і адреналін не потребують перекладу. Ваша улюблена команда супермузикантів призначає вам нову зустріч у вашому улюбленому місті - 2 вересня у Вінниці! Не пропустіть грандіозну подію, не ризикуйте спізнитися на чудове свято! Купуйте квитки на концерт The HARDKISS прямо зараз! Вам гарантована воістину космічна подорож, яка запам'ятається назавжди!

The Hardkiss в других городах:

01сб апреля, 2017

СеверодонецкЛедовый дворец с...

19:00 170 - 350 50+ шт. купить
02вс апреля, 2017

Каменское (Днепродзержинск)ДК Химик

19:00 400 - 600 20 шт. купить
10пн апреля, 2017

Белая ЦерковьДК «Росава»

19:00 400 - 600 50+ шт. купить
24пн апреля, 2017

УманьГородской Дом Ку...

19:00 200 - 600 50+ шт. купить
04вс июня, 2017

ЖитомирДраматический Те...

19:00 200 - 650 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на The Hardkiss можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт The Hardkiss в Виннице состоится 02 сентября 2016 г, 19:00.

Свій хардовий поцілунок Вінниці шле неповторний колектив The HARDKISS!

2 вересня о 19.00 у Будинку офіцерів оригінальні, неповторні і завжди непередбачувані The HARDKISS дадуть додатковий великий сольний концерт у Вінниці.

Буде приголомшливий перформанс, найяскравіші образи, нові прем’єри і всі улюблені хіти The HARDKISS! У виконанні Юлії Саніної і її чудової команди ви почуєте композиції, які стали легендами: «Helpless», «Stones», «Organ», «Tony, Talk!», «Make-Up» та багато інших.

Концерт цих музикантів – це запаморочливе шоу, до якого варто підготуватися заздалегідь!

Електропоп, глем-рок, поп-рок - у найкрутіших музичних стилях The HARDKISS почувають себе, як риба у воді. З 2011 року і донині The HARDKISS є однією з найяскравіших зірок на вітчизняному небокраї, яку, між іншим, неозброєним оком видно й далеко за межами України. Вони співпрацювали з британцями і французами, скоряли бразильські танцполи і французькі фестивалі, брали штурмом російські хіт-паради, де з легкістю обходили всіх конкурентів.

Відкриття, бренд, рідкісна коштовність, нове слово в українській музиці – які тільки епітети не супроводжували їхню унікальну творчість! Які тільки захоплені відгуки не виходять з-під пера журналістів й інших критиків, що коментують черговий кліп і альбом чудової групи. А квитки на концерт The HARDKISS розлітаються… Ні, не як гарячі пиріжки! З набагато більшими швидкостями і ентузіазмом!

Кожний новий концерт групи The HARDKISS – це приголомшливий коктейль з інгредієнтами екстра-класу. Потужне звучання, неймовірний драйв, божевільні емоції і неординарні сценічні образи, створенню яких приділяється особлива увага.

Світ The HARDKISS – це безодня, куди варто потрапити хоча б раз. Адже потім вона вже не відпустить – якщо, звичайно, ви - справжній меломан, для якого почуття і адреналін не потребують перекладу.

Ваша улюблена команда супермузикантів призначає вам нову зустріч у вашому улюбленому місті - 2 вересня у Вінниці!

Не пропустіть грандіозну подію, не ризикуйте спізнитися на чудове свято!

Купуйте квитки на концерт The HARDKISS прямо зараз!

Вам гарантована воістину космічна подорож, яка запам'ятається назавжди!

Подробнее
Свернуть
Подробнее