Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт TRAVINSKIY в Виннице

TRAVINSKIY

Винница, 01 декабря 2017 г, 18:30
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
TRAVINSKIY Де: Вінницька обласна філармонія Коли: 01.12 о 18:30 Дорогі Вінничани та гості міста! 1-го грудня в залі Вінницької обласної філармонії відбудеться концерт учасника Голосу Країни 7, співака та музиканта, справжнього романтика - Богдана Травінського. Богдан випускник Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Леонтовича (клас відомої вінницької джазової виконавиці Ольги Плакидюк). У 2017 році закінчив навчання і захистив диплом Ліцензіата (Бакалавр) в університеті ім. Марії Склодовської-Кюрі (Польща), де навчався на джазовому відділі. Серед нещодавніх вагомих досягнень є участь в українському телепроекті Голос Країни 7, де Богдан пройшов до прямих ефірів, і побував в команді чудових артистів Сергія Бабкіна та Тіни Кароль. Додаткові досягнення: у 2013 році участь на конкурсі «Соловейко», який проходив в місті Кривий Ріг, де здобув 1 місце. В 2016 році за час навчання в Польщі на всепольському фестивалі Wshody здобув 2 місце. На своєму сольному концерті в рідному місті молодий вокаліст у співпраці з Юрієм Кондрицьким (клавішні, бас), Олегом Прокопчуком (гітара електро, акустика) та Костянтином Алексичем (ударні, перкусія), презентує авторські пісні та світові хіти у нових та неймовірно атмосферних аранжуваннях. Тож чекаємо на вас 1-го грудня о 18:30 в залі філармонії Концерт проходить в рамках абонементу «BAND TIME»

Заказать и купить билеты на TRAVINSKIY можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт TRAVINSKIY в Виннице состоится 01 декабря 2017 г, 18:30, Винницкая областная филармония.

TRAVINSKIY

Де: Вінницька обласна філармонія

Коли: 01.12 о 18:30

Дорогі Вінничани та гості міста! 1-го грудня в залі Вінницької обласної філармонії відбудеться концерт учасника Голосу Країни 7, співака та музиканта, справжнього романтика - Богдана Травінського.

Богдан випускник Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Леонтовича (клас відомої вінницької джазової виконавиці Ольги Плакидюк). У 2017 році закінчив навчання і захистив диплом Ліцензіата (Бакалавр) в університеті ім. Марії Склодовської-Кюрі (Польща), де навчався на джазовому відділі.

Серед нещодавніх вагомих досягнень є участь в українському телепроекті Голос Країни 7, де Богдан пройшов до прямих ефірів, і побував в команді чудових артистів Сергія Бабкіна та Тіни Кароль.

Додаткові досягнення: у 2013 році участь на конкурсі «Соловейко», який проходив в місті Кривий Ріг, де здобув 1 місце.

В 2016 році за час навчання в Польщі на всепольському фестивалі Wshody здобув 2 місце.

На своєму сольному концерті в рідному місті молодий вокаліст у співпраці з Юрієм Кондрицьким (клавішні, бас), Олегом Прокопчуком (гітара електро, акустика) та Костянтином Алексичем (ударні, перкусія), презентує авторські пісні та світові хіти у нових та неймовірно атмосферних аранжуваннях.

Тож чекаємо на вас 1-го грудня о 18:30 в залі філармонії

Концерт проходить в рамках абонементу «BAND TIME»

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber