Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт UNITED PEOPLE в Виннице

UNITED PEOPLE

Винница, 05 октября 2017 г, 18:30
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
United People – це унікальний girls-band, який співає в жанрі Neo a capella, де кожна учасниця імітує голосом різні інструменти, створюючи неповторні музичні образи. Впродовж виступу не використовується жоден музичний інструмент, уся музика виконується виключно вокально. У гурті співають професійні вокалістки та єдина в Україні дівчина-бітбоксер. У 2016 році за версією А Capella Battle гурт став найкращою українською командою в жанрі а сapella, а також отримав спеціальну премію за кращі аранжування. United People першими зробили аранжування а сapella та передали своє бачення головної пісні країни – Гімну України. 5-го жовтня у Вінницькой філармонії United People презентують перший суто авторський концерт серед гуртів а сapella в Україні, де кожна композиція – арт-пазл, а всі разом вони складуть мозаїку витончених образів, проникливих мелодій та глибокого змісту. Також вперше в Україні для Live Vocal Show буде використано Loop Station – досить новий інструмент для нашої публіки, який допоможе розкрити нові грані та розширити межі вокального мистецтва. Сонячно-веселі та загадково-повітряні, вони не залишать байдужими нікого!

Заказать и купить билеты на UNITED PEOPLE можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт UNITED PEOPLE в Виннице состоится 05 октября 2017 г, 18:30, Винницкая областная филармония.

United People – це унікальний girls-band, який співає в жанрі Neo a capella, де кожна учасниця імітує голосом різні інструменти, створюючи неповторні музичні образи. Впродовж виступу не використовується жоден музичний інструмент, уся музика виконується виключно вокально.

У гурті співають професійні вокалістки та єдина в Україні дівчина-бітбоксер. У 2016 році за версією А Capella Battle гурт став найкращою українською командою в жанрі а сapella, а також отримав спеціальну премію за кращі аранжування.

United People першими зробили аранжування а сapella та передали своє бачення головної пісні країни – Гімну України.

5-го жовтня у Вінницькой філармонії United People презентують перший суто авторський концерт серед гуртів а сapella в Україні, де кожна композиція – арт-пазл, а всі разом вони складуть мозаїку витончених образів, проникливих мелодій та глибокого змісту. Також вперше в Україні для Live Vocal Show буде використано Loop Station – досить новий інструмент для нашої публіки, який допоможе розкрити нові грані та розширити межі вокального мистецтва. Сонячно-веселі та загадково-повітряні, вони не залишать байдужими нікого!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber