Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт 24/1 квартет «Сonfusion», (Грузия) в Виннице - 1

24/1 квартет «Сonfusion», (Грузия)

Винница, 24 сентября 2016 г, 16:00
ТРК Винтера ТРК Винтера
ул. Театральная, 15
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Звіад Тінікашвілі- гітара Леван Русіа - бас-гітара Зура (Зуза) Астамадзе - гітара Гіоргі Капанадзе - ударні Fusion Corporation (Грузія). Жанр: джаз-ф’южн У 2007-2010 роках в Тбілісі було засновано джаз колектив «Confusion». Колектив грав музику напрямку «джаз-ф'южн». У 2009 році вони записали альбом «Confusion», який користувався великим попитом серед грузинських слухачів. З 2014 року група змінила склад і стала називатись «Fusion Corporation». Вони закінчують роботу над новим альбом «Jazz fusion». На сьогоднішній день «Fusion Corporation» є джазовим колективом муніципалітету міста Руставі (Грузія). Вони постійно співпрацюють з колективами різних музичних напрямків. Бенд з успіхом бере участь в різних регіональних і локальних фестивалях: Сaucas jazz, Black sea jazz, Tbilisi jazz festival. На вінницькому фестивалі «Fusion Corporation» виступить зі спеціально створеною програмою у складі: Звіад Тінікашвілі (гітара), Леван Русіа (бас-гітара), Зура (Зуза) Астамадзе (гітара) та 15-ти річним вундеркіндом-ударником Гіоргі Капанадзе, котрий вже виступав з такими музикантами як Маркус Мілер та DJ logic.

Заказать и купить билеты на 24/1 квартет «Сonfusion», (Грузия) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт 24/1 квартет «Сonfusion», (Грузия) в Виннице состоится 24 сентября 2016 г, 16:00, ТРК Винтера.

Звіад Тінікашвілі- гітара

Леван Русіа - бас-гітара

Зура (Зуза) Астамадзе - гітара

Гіоргі Капанадзе - ударні

Fusion Corporation (Грузія). Жанр: джаз-ф’южн

У 2007-2010 роках в Тбілісі було засновано джаз колектив «Confusion». Колектив грав музику напрямку «джаз-ф'южн».

У 2009 році вони записали альбом «Confusion», який користувався великим попитом серед грузинських слухачів.

З 2014 року група змінила склад і стала називатись «Fusion Corporation».

Вони закінчують роботу над новим альбом «Jazz fusion».

На сьогоднішній день «Fusion Corporation» є джазовим колективом муніципалітету міста Руставі (Грузія). Вони постійно співпрацюють з колективами різних музичних напрямків.

Бенд з успіхом бере участь в різних регіональних і локальних фестивалях: Сaucas jazz, Black sea jazz, Tbilisi jazz festival.

На вінницькому фестивалі «Fusion Corporation» виступить зі спеціально створеною програмою у складі: Звіад Тінікашвілі (гітара), Леван Русіа (бас-гітара), Зура (Зуза) Астамадзе (гітара) та 15-ти річним вундеркіндом-ударником Гіоргі Капанадзе, котрий вже виступав з такими музикантами як Маркус Мілер та DJ logic.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber