Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт 24/2 трио «Infiltrators», (Литва) / трио Никколо Фараччи (Италия) в Виннице - 1

24/2 трио «Infiltrators», (Литва) / трио Никколо Фараччи (Италия)

Винница, 24 сентября 2016 г, 18:00
ТРК Винтера ТРК Винтера
ул. Театральная, 15
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
1 відділення тріо «Infiltrators» (ЛИТВА) Дмитро Голованов – електронні, кейборд Жан Максимович - саксофон Аркадій Готесман – ударні 2 відділення тріо Нікколо Фараччі (ІТАЛІЯ) Нікколо Фараччі – контрабас Люча Дель’Анна − рояль Алесандро Россі – ударні Infiltrators (Литва). Жанр: експериментальний джаз, фрі-джаз Тріо "Infiltrators" це більше, ніж просто джаз. Кожен музикант цього чарівного колективу, більше, ніж джазовий музикант. Спроба загнати їх музику в рамки якогось визначеного жанру, означатиме для слухача втрату шансу випробувати на собі той нескінченний музичний простір, який можна почути зараз у кожному звукові тріо. Це злиття експериментальної музики, вільного джазу, ембієнту і просто чогось незрозумілого, що важко ідентифікувати, так само важко, як дати визначення творам мистецтва, що народжуються з безсловесного простору. Блискучий барабанщик, перкусіоніст Аркадій Гоцман, перфекціоніст із саксофоном Ян Максимович і, мабуть, кращий литовський клавішник Дмитро Голованов зустрілись не лише заради вибудовування нового музичного концепту, або виникнення простого джазового тріо, не задля шокування вибагливої публіки. Вони зібрались для того, щоб розтрощити на друзки всі первинні кліше, стереотипи, або очікування від джазового концерту. Всі шаблони розвалюються перед лицем гармонії, що народжується з імпровізації тут і зараз. Музичні гурмани оцінюють їх як вишукані ласощі. Публіка відчуває все таїнство народження музики, споглядаючи за трьома віртуозами. І ось слухач почувається все більше невід'ємною частиною цього світу, ніж простим спостерігачем. Всотуйте в себе цю музику. Проект Нікколо Фараччі (Італія). Жанр: сучасний джаз, фрі-джаз Це італійський квартет на чолі з басистом і композитором Нікколо Фараччі. У складі також Акілле Суччі (саксофон), Лоренцо Паесані (фортепіано) та Джанлука Бругнано (барабани). Вони представлять свій останній альбом «It Came To Broadcast the Yucatan», що поєднує на перший погляд непримиренні крайнощі: музику, написану та аранжовану в традиціях європейської класики і вплив американського фрі-джазу. Нікколо Фараччі це музикант, який завжди приносить частину своєї культурної спадщини до будь-якого проекту, яким займається. Він вивчав музику у Siena Jazz Academy і має консерваторську освіту. Зрештою він вибудував свою власну мову, яка базується на міцно сплетених поєднаннях європейських аспектів сучасної музики та джазу. Він грає і пише музику щоб презентувати свої ідеї якомога ширшій аудиторії по всьому світу. Тепер і слухачі Вінницького джазового фестивалю матимуть можливість почути ексклюзивний сучасний джаз з Італії.

Заказать и купить билеты на 24/2 трио «Infiltrators», (Литва) / трио Никколо Фараччи (Италия) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт 24/2 трио «Infiltrators», (Литва) / трио Никколо Фараччи (Италия) в Виннице состоится 24 сентября 2016 г, 18:00, ТРК Винтера.

1 відділення

тріо «Infiltrators» (ЛИТВА)

Дмитро Голованов – електронні,

кейборд Жан Максимович - саксофон

Аркадій Готесман – ударні

2 відділення

тріо Нікколо Фараччі (ІТАЛІЯ)

Нікколо Фараччі – контрабас

Люча Дель’Анна − рояль

Алесандро Россі – ударні

Infiltrators (Литва). Жанр: експериментальний джаз, фрі-джаз

Тріо "Infiltrators" це більше, ніж просто джаз. Кожен музикант цього чарівного колективу, більше, ніж джазовий музикант.

Спроба загнати їх музику в рамки якогось визначеного жанру, означатиме для слухача втрату шансу випробувати на собі той нескінченний музичний простір, який можна почути зараз у кожному звукові тріо.

Це злиття експериментальної музики, вільного джазу, ембієнту і просто чогось незрозумілого, що важко ідентифікувати, так само важко, як дати визначення творам мистецтва, що народжуються з безсловесного простору.

Блискучий барабанщик, перкусіоніст Аркадій Гоцман, перфекціоніст із саксофоном Ян Максимович і, мабуть, кращий литовський клавішник Дмитро Голованов зустрілись не лише заради вибудовування нового музичного концепту, або виникнення простого джазового тріо, не задля шокування вибагливої публіки.

Вони зібрались для того, щоб розтрощити на друзки всі первинні кліше, стереотипи, або очікування від джазового концерту.

Всі шаблони розвалюються перед лицем гармонії, що народжується з імпровізації тут і зараз.

Музичні гурмани оцінюють їх як вишукані ласощі.

Публіка відчуває все таїнство народження музики, споглядаючи за трьома віртуозами.

І ось слухач почувається все більше невід'ємною частиною цього світу, ніж простим спостерігачем.

Всотуйте в себе цю музику.

Проект Нікколо Фараччі (Італія). Жанр: сучасний джаз, фрі-джаз

Це італійський квартет на чолі з басистом і композитором Нікколо Фараччі.

У складі також Акілле Суччі (саксофон), Лоренцо Паесані (фортепіано) та Джанлука Бругнано (барабани).

Вони представлять свій останній альбом «It Came To Broadcast the Yucatan», що поєднує на перший погляд непримиренні крайнощі: музику, написану та аранжовану в традиціях європейської класики і вплив американського фрі-джазу.

Нікколо Фараччі це музикант, який завжди приносить частину своєї культурної спадщини до будь-якого проекту, яким займається. Він вивчав музику у Siena Jazz Academy і має консерваторську освіту.

Зрештою він вибудував свою власну мову, яка базується на міцно сплетених поєднаннях європейських аспектів сучасної музики та джазу. Він грає і пише музику щоб презентувати свої ідеї якомога ширшій аудиторії по всьому світу.

Тепер і слухачі Вінницького джазового фестивалю матимуть можливість почути ексклюзивний сучасний джаз з Італії.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber