Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт 25/1 трио «Jeff Herr Corporation» (Люксембург) в Виннице - 1

25/1 трио «Jeff Herr Corporation» (Люксембург)

Винница, 25 сентября 2016 г, 16:00
ТРК Винтера ТРК Винтера
ул. Театральная, 15
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
тріо «JEFF HERR CORPORATION» (ЛЮКСЕМБУРГ) Джефф Герр − ударні Макс Бендер − саксофон Лорент Пайферт − контрабас Jeff Herr Corporation (Люксембург). Жанр: експериментальний джаз Корпорація Джеффа Герра – це джазове тріо з Люксембургу, засноване в 2003 році барабанщиком і композитором Джеффом Герром. На той час це був квартет, що складався з музикантів, яких Герр зустрів під час навчання у Маастріхті. Після випуску двох альбомів і численних виступів, за допомогою яких гурт зробив собі ім'я у джазі, склад групи змінився та скоротився з чотирьох до трьох учасників у 2013 році. Нова «Корпорація» позиціонує себе як лінійне тріо, без необхідності гармонійного інструменту. Джефф Герр на барабанах, Максим Бендер на саксофоні і Лоран Пайферт на контрабасі складають високопрофесійний та енергійний колектив, який дивує своєю рухливістю, спираючись на композиційні здібності кожного з трьох членів. Винятково аранжовані та структуровані пісні, а також вільні імпровізації, складають собою значний репертуар гурту, серед якого можна знайти кавери на Девіда Боуї або Джимі Хендрікса. Сила та зіграність групи результат впливу різноманітних ритмів і наголосу на витоки музики: запальну енергію.

Заказать и купить билеты на 25/1 трио «Jeff Herr Corporation» (Люксембург) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт 25/1 трио «Jeff Herr Corporation» (Люксембург) в Виннице состоится 25 сентября 2016 г, 16:00, ТРК Винтера.

тріо «JEFF HERR CORPORATION» (ЛЮКСЕМБУРГ)

Джефф Герр − ударні

Макс Бендер − саксофон

Лорент Пайферт − контрабас

Jeff Herr Corporation (Люксембург).

Жанр: експериментальний джаз

Корпорація Джеффа Герра – це джазове тріо з Люксембургу, засноване в 2003 році барабанщиком і композитором Джеффом Герром.

На той час це був квартет, що складався з музикантів, яких Герр зустрів під час навчання у Маастріхті.

Після випуску двох альбомів і численних виступів, за допомогою яких гурт зробив собі ім'я у джазі, склад групи змінився та скоротився з чотирьох до трьох учасників у 2013 році.

Нова «Корпорація» позиціонує себе як лінійне тріо, без необхідності гармонійного інструменту.

Джефф Герр на барабанах, Максим Бендер на саксофоні і Лоран Пайферт на контрабасі складають високопрофесійний та енергійний колектив, який дивує своєю рухливістю, спираючись на композиційні здібності кожного з трьох членів.

Винятково аранжовані та структуровані пісні, а також вільні імпровізації, складають собою значний репертуар гурту, серед якого можна знайти кавери на Девіда Боуї або Джимі Хендрікса.

Сила та зіграність групи результат впливу різноманітних ритмів і наголосу на витоки музики: запальну енергію.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber