Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт 25/2 Вадим Неселовский, (Украина) / дуэт «BRASSOLOGY» (США-Германия) в Виннице - 1

25/2 Вадим Неселовский, (Украина) / дуэт «BRASSOLOGY» (США-Германия)

Винница, 25 сентября 2016 г, 18:00
ТРК Винтера ТРК Винтера
ул. Театральная, 15
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
1 відділення ВАДИМ НЕСЕЛОВСЬКИЙ, (УКРАЇНА) - рояль 2 відділення дует «BRASSOLOGY» (США - НІМЕЧЧИНА) Аркадій Шилклопер - флюгельгорн, валторна, альпійський ріг Джо Сесс - туба Вадим Неселовський (Україна-Німеччина-США). Жанр: джазова музика на роялі Вадим Неселовський - українець за походженням, якого називають «справжнім генієм імпровізації», «Шопеном на джазовому роялі», сьогодні викладає у престижній Berklee College of Music, пише музику для найвідоміших джазменів світу. Вадим виріс в Одесі, закінчив Одеську консерваторію, в 17 років виїхав до Німеччини. За кілька років Неселовський вирушив до США, щоб продовжити освіту в Berklee College of Music. Тут він настільки вразив віце-президента коледжу Гері Бертона (Gary Burton), що той запросив Вадима до свого квінтету Next Generation. 2009 року Вадим став першим українським викладачем у Berklee College of Music. 2010-го Неселовський переміг у міжнародному конкурсі джазових композиторів імені Телоніуса Монка (Thelonious Monk International Jazz Composers Competition). У концерті Неселовського можна буде почути найрізноманітніші віяння у музиці – від фрі-джазу до класики, кожний знайде щось своє. Він здатен показувати ледь не циркові номери, сидячи за фортепіано – це джаз найвищої проби. BRASSOLOGY: Аркадій Шилклопер (Німеччина) та Джон Сасс (США). Жанр: джазові імпровізації Аркадій Шилклопер – особливий друг Вінницького джазового фестивалю. Цей унікальний російсько-німецький музикант виконує неперевершений джаз на валторні, а на альпійському розі він імпровізує з таким захватом, ніби цей інструмент найджазовіший з За своє довге творче життя він встиг пограти з багатьма відомими музикантами. На цей раз своїм давнім вінницьким прихильникам маестро запропонує дует із Джоном Сассом, який носить назву BRASSOLOGY. Джон Сасс екстраординарний американський тубіст, який грає на цьому доволі неповороткому інструменті легкі сольні партії. Шилклопер та Сасс - два музиканти-імпровізатори, що надають валторні та тубі нового виміру. Все, що вони витягують зі своїх інструментів, м'які мелодії і тягучі groove-лінії, особливі ефекти і звуки, по-справжньому захоплює дух. Обидва духовики познайомилися в Vienna Art Orchestra. Разом вони створюють свого роду Big Band в міні форматі або Marching Band в сучасному переломленні; такий собі витончений камерний ансамбль, або ж просто неймовірний джаз-бенд. Музиканти доведуть, що валторна і туба – інструменти, які створені одне для одного, і коли вони разом, то виходить насичена, хвилююча, натхненна музика. Сьогодні дует активно гастролює країнами Європи, вражаючи публіку не лише розкішною тембральною палітрою і чудовою виконавською технікою, а й полістилістикою програми.  

Заказать и купить билеты на 25/2 Вадим Неселовский, (Украина) / дуэт «BRASSOLOGY» (США-Германия) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт 25/2 Вадим Неселовский, (Украина) / дуэт «BRASSOLOGY» (США-Германия) в Виннице состоится 25 сентября 2016 г, 18:00, ТРК Винтера.

1 відділення

ВАДИМ НЕСЕЛОВСЬКИЙ, (УКРАЇНА) - рояль

2 відділення

дует «BRASSOLOGY» (США - НІМЕЧЧИНА)

Аркадій Шилклопер - флюгельгорн, валторна, альпійський ріг

Джо Сесс - туба

Вадим Неселовський (Україна-Німеччина-США). Жанр: джазова музика на роялі

Вадим Неселовський - українець за походженням, якого називають «справжнім генієм імпровізації», «Шопеном на джазовому роялі», сьогодні викладає у престижній Berklee College of Music, пише музику для найвідоміших джазменів світу.

Вадим виріс в Одесі, закінчив Одеську консерваторію, в 17 років виїхав до Німеччини.

За кілька років Неселовський вирушив до США, щоб продовжити освіту в Berklee College of Music.

Тут він настільки вразив віце-президента коледжу Гері Бертона (Gary Burton), що той запросив Вадима до свого квінтету Next Generation.

2009 року Вадим став першим українським викладачем у Berklee College of Music.

2010-го Неселовський переміг у міжнародному конкурсі джазових композиторів імені Телоніуса Монка (Thelonious Monk International Jazz Composers Competition).

У концерті Неселовського можна буде почути найрізноманітніші віяння у музиці – від фрі-джазу до класики, кожний знайде щось своє.

Він здатен показувати ледь не циркові номери, сидячи за фортепіано – це джаз найвищої проби.

BRASSOLOGY: Аркадій Шилклопер (Німеччина) та Джон Сасс (США). Жанр: джазові імпровізації

Аркадій Шилклопер – особливий друг Вінницького джазового фестивалю.

Цей унікальний російсько-німецький музикант виконує неперевершений джаз на валторні, а на альпійському розі він імпровізує з таким захватом, ніби цей інструмент найджазовіший з

За своє довге творче життя він встиг пограти з багатьма відомими музикантами. На цей раз своїм давнім вінницьким прихильникам маестро запропонує дует із Джоном Сассом, який носить назву BRASSOLOGY.

Джон Сасс екстраординарний американський тубіст, який грає на цьому доволі неповороткому інструменті легкі сольні партії.

Шилклопер та Сасс - два музиканти-імпровізатори, що надають валторні та тубі нового виміру.

Все, що вони витягують зі своїх інструментів, м'які мелодії і тягучі groove-лінії, особливі ефекти і звуки, по-справжньому захоплює дух. Обидва духовики познайомилися в Vienna Art Orchestra.

Разом вони створюють свого роду Big Band в міні форматі або Marching Band в сучасному переломленні; такий собі витончений камерний ансамбль, або ж просто неймовірний джаз-бенд.

Музиканти доведуть, що валторна і туба – інструменти, які створені одне для одного, і коли вони разом, то виходить насичена, хвилююча, натхненна музика.

Сьогодні дует активно гастролює країнами Європи, вражаючи публіку не лише розкішною тембральною палітрою і чудовою виконавською технікою, а й полістилістикою програми.

 

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber