Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт 25/3 Проект Holler my Dear (Австрия-Германия) в Виннице - 1

25/3 Проект Holler my Dear (Австрия-Германия)

Винница, 25 сентября 2016 г, 21:00
ТРК Винтера ТРК Винтера
ул. Театральная, 15
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
ПРОЕКТ HOLLER MY DEAR (АВСТРІЯ - НІМЕЧЧИНА) Лауна Вінклер - вокал Стефан Молчанський - труба Бен Баррітт - акустична гітара Тімофей Саттаров - акордеон Луціас Дітрих - бас Holler my Dear (Німеччина). Жанр: фолк, джаз, акустичний поп Це молодий гурт з Берліну, який зачаровує щирими піснями, що поєднують фолк, джаз та акустичну популярну музику. Лора Вінклер, співачка і бендлідер, пише з любов'ю аранжовані пісні, повні деталей: іноді ніжні і замріяні, іноді потужні і танцювальні. Це звучить трохи як кантрі, трохи як клезмер і взагалі має присмак цирку. Лора вкладає меланхолію у мелодії, що створює, але водночас присмачує свої пісні-історії жартами, співаючи про троля, або про те, як зникає місяць. Її австро-російсько-англо-німецькі музиканти відлунюють такий настрій, граючи віртуозно та грайливо водночас. Тож концерти гурту справді насичені енергією. Гурт доводить, що прогресивну музику можна створювати і без електронних спец-ефектів. Вони просто барвисто зшивають джазовий авангард з шансоном та балканськими етно-мотивами. Їх звук бадьорий і здається знайомим, він гірко-солодкий і гостро-пікантний водночас.

Заказать и купить билеты на 25/3 Проект Holler my Dear (Австрия-Германия) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт 25/3 Проект Holler my Dear (Австрия-Германия) в Виннице состоится 25 сентября 2016 г, 21:00, ТРК Винтера.

ПРОЕКТ HOLLER MY DEAR (АВСТРІЯ - НІМЕЧЧИНА)

Лауна Вінклер - вокал

Стефан Молчанський - труба

Бен Баррітт - акустична гітара

Тімофей Саттаров - акордеон

Луціас Дітрих - бас

Holler my Dear (Німеччина). Жанр: фолк, джаз, акустичний поп

Це молодий гурт з Берліну, який зачаровує щирими піснями, що поєднують фолк, джаз та акустичну популярну музику.

Лора Вінклер, співачка і бендлідер, пише з любов'ю аранжовані пісні, повні деталей: іноді ніжні і замріяні, іноді потужні і танцювальні.

Це звучить трохи як кантрі, трохи як клезмер і взагалі має присмак цирку.

Лора вкладає меланхолію у мелодії, що створює, але водночас присмачує свої пісні-історії жартами, співаючи про троля, або про те, як зникає місяць.

Її австро-російсько-англо-німецькі музиканти відлунюють такий настрій, граючи віртуозно та грайливо водночас. Тож концерти гурту справді насичені енергією.

Гурт доводить, що прогресивну музику можна створювати і без електронних спец-ефектів. Вони просто барвисто зшивають джазовий авангард з шансоном та балканськими етно-мотивами.

Їх звук бадьорий і здається знайомим, він гірко-солодкий і гостро-пікантний водночас.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber