Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Walking With Strangers в Виннице

Walking With Strangers

Винница, 06 сентября 2016 г, 19:00
Biker City Pub Biker City Pub
ул. Пирогова, 135
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Walking With Strangers - металкор група з міста Трольхаттен, Швеція, заснована в 2009 році. На даний момент група підписана на Burning Heart Records, на якому вийшов їх останній альбом "Terra" який отримав хороші відгуки в Європі. На підтримку альбому WWS зіграли більше 80 концертів майже у всіх країнах Європи разом з Chelsea Grin, Texas in July, The Browning, Silent Screams. У листопаді був представлений новий вокаліст, ним став Joel Holmqvist яких добре відомий в Україні та Росії завдяки участі в Oceans Red (ex-Make Me Famous). Восени WWS Вирушають у великий тур Східною Європою і вперше відвідають Росію, а так само відіграють концерт на одному з кращих фестивалів України "Respublica". + local support: THE PROVIDENCE (experimental) ua info TBA

Заказать и купить билеты на Walking With Strangers можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Walking With Strangers в Виннице состоится 06 сентября 2016 г, 19:00, Biker City Pub.

Walking With Strangers - металкор група з міста Трольхаттен, Швеція, заснована в 2009 році.

На даний момент група підписана на Burning Heart Records, на якому вийшов їх останній альбом "Terra" який отримав хороші відгуки в Європі.

На підтримку альбому WWS зіграли більше 80 концертів майже у всіх країнах Європи разом з Chelsea Grin, Texas in July, The Browning, Silent Screams.

У листопаді був представлений новий вокаліст, ним став Joel Holmqvist яких добре відомий в Україні та Росії завдяки участі в Oceans Red (ex-Make Me Famous).

Восени WWS Вирушають у великий тур Східною Європою і вперше відвідають Росію, а так само відіграють концерт на одному з кращих фестивалів України "Respublica".

+ local support:

THE PROVIDENCE (experimental) ua

info TBA

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber